Martyna Wojciechowska

Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się od problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają je przewartościować

i spojrzeć na nie jakby z drugie"Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się od problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają je przewartościować go brzegu rzeki."

o nas

  
   Główny zakres terytorialny działania naszego Biura to powiaty: pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wałecki, złotowski, obornicki, szamotulski i wągrowiecki. Działamy jednak na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przygotować wycieczkę każdej zainteresowanej placówce oświatowej. W celu obniżenia kosztów korzystamy z lokalnych przewoźników, spełniających określone przez nas standardy. Zatem o koszcie wycieczki nie decyduje odległość szkoły od siedziby Biura, tylko długość trasy wycieczki, termin jej realizacji, standard bazy noclegowej, wybrane świadczenia i atrakcje. Zawsze przygotowujemy kilka wariantów cenowych dostosowanych do ilości uczestników. 
   Na zamówienie organizujemy również imprezy wyjazdowe dla rad pedagogicznych i firm w formie eventów, szkoleń, wycieczek czy wyjazdów integracyjnych. Ich koszt jest ustalany indywidualnie i dostosowany do możliwości budżetowych.
   Kolejną gałęzią naszej działalności jest organizacja pielgrzymek autokarowych dla parafii i organizacji wyznaniowych. Program pielgrzymek, prócz miejsc kultu, uwzględnia również atrakcje o znaczeniu historycznym, kulturowym i przyrodniczym. Przygotowując go zawsze uwzględniamy wie k grupy, możliwości kondycyjne i priorytety uczestników.517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

   


   Biuro Podróży "Gaja" specjalizuje się w organizacji wycieczek autokarowych po Polsce dla grup szkolnych.. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 120 propozycji wycieczek do wszystkich zakątków naszego kraju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując niepowtarzalną ofertę, uwzględniającą wiek uczestników, preferencje, zainteresowania oraz cele edukacyjne wyjazdu. Od momentu zgłoszenia do zakończenia realizacji  pozostajemy w bliskim kontakcie z kierownikiem wycieczki. Konsultujemy wszelkie działania, aby klient czuł się współorganizatorem i miał realny wpływ na program imprezy. Załatwiamy wszelkie formalności na miejscu w placówce oświatowej, przyjeżdżając na wcześniej umówione spotkania. Na życzenie szkoły bierzemy udział w lekcjach lub zebraniach rodziców, gdzie omawiamy program, realizację świadczeń oraz odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Przygotowaliśmy również atrakcyjny program lojalnościowy wychodzący naprzeciw potrzebom szkół oraz wspomagający najbardziej potrzebujących.