Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Spacer na platformę widokową na "Kocim Grzbiecie". Zwiedzanie twierdzy w Srebrnej Górze, Wizyta w zabytkowej Kopalni Węgla w Nowej Rudzie.

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem po szlakach turystycznych Gór Sowich. Wejście na Wielką Sowę, największe wzniesienie tego pasma górskiego. 

 

Dzień III

Zwiedzanie trasy podziemnej Kompleksu "Włodarz" - jednej z trzech udostępnionych do zwiedzania sztolni sekretnego projektu "Riese". Wizyta w kryształowym pałacu w Jedlinie. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Zamek "Grodno" w Zagórzu Śląskim;
  • Podziemne Miasto "Osówka";
  • Sztolnie w Walimiu;
  • Muzeum "Molke" w Ludwikowicach Kłodzkich.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

09 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Góry Sowie

cena

Ilość dni

od 549 zł/os

przy 45 uczestnikach

3 dni 

Góry Sowie

 

   Piękne zalesione szczyty Gór Sowich skrywają w swoich wnętrzach niezwykłe tajemnice. Nie są to jednak sekrety przyrody, lecz niewyjaśnione do dziś obiekty militarne: bunkry, schrony czy podziemne fabryki. A wszystko to za sprawą zakrojonego na wielką skalę projektu "Riese - Olbrzym", realizowanego przez władze hitlerowskich Niemiec pod koniec II Wojny Światowej. 

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!