Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

   Lasy, liczne jeziora i niezwykle urozmaicona polodowcowa rzeźba terenu to nie wszystkie atrakcje, które oferują nam Kaszuby. Warto poznać najstarszy w Polsce skansen, Centrum Edukacji i Promocji Regionu, czy też słynne "Kaszubskie Oko". Jeden dzień z wycieczki poświęcamy na poznanie najważniejszych zabytków Gdańska.

 

 

Kaszuby

z Trójmiastem

 

3 dni 

od 499 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

Kaszuby 
z Trójmiastem

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym
08 lutego 2020

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

2 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatcznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

    Program wycieczki:

 

 

Dzień I

 Zwiedzanie Kaszubskiego Parku Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich - najstarszego skansenu w Polsce. Wejście na wieżę widokową. Wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, możliwość zwiedzania domu "do góry nogami", domu sybiraka, najdłuższej deski świata oraz Kaszubskiego Świata Bajek. Poznanie założenia kalwaryjskiego oraz Szlaku Abecadła Kaszubskiego w Wejherowie. 

 

Dzień II

Zwiedzanie Gdańska z miejscowym przewodnikiem. Spacer Traktem Królewskim, na którym poznamy Bramę Złotą, ul. Długą, Długi Targ, ratusz, Dwór Artusa i Fontannę Neptuna. Zwiedzanie Żurawia, ulicy Mariackiej i kościoła Mariackiego wraz z wejściem na wieżę kościelną. Pobyt w Centrum Nauki "Hewelianum", zwiedzanie katedry w Oliwie oraz Muzeum Oceanograficznego i Akwarium Morskiego w Gdyni.

 

Dzień III

Zwiedzanie Osady Łowców Fok w Rzucewie. Rekreacja i wypoczynek w parku rozrywki "Ocean Park" we Władysławowie. Wizyta w Gniewinie, poznanie "Kaszubskiego Oka". 

 

opcje dodatkowe:

  • Muzeum Ceramiki Kaszubskiej w Chmielnie;

  • wejście na Wieżycę;

  • Park Miniatur i Gigantów w Stryszej Budzie.

 

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje wycieczek trzydniowych