11 maja 2020
   Od wielu lat Biskupin stanowi obowiązkowy punkt wycieczek szkolnych. Nie bez powodu, gdyż jest to jeden z najważniejszych rezerwatów archeologicznych ukazujący rekonstrukcję osady łużyckiej. Na dzieci czekają atrakcje w postaci
11 maja 2020
   Bory Tucholskie są największym kompleksem leśnym w Polsce i od 1996 roku objęte zostały ochroną w ramach Parku Narodowego Borów Tucholskich. Ciekawą atrakcją turystyczną jest z pewnością wioska górnicza "Buko",
08 maja 2020
   Wycieczka dla najmłodszych do Bydgoszczy to świetna zabawa i rekreacja w Centrum Zabaw Rodzinnych "Family Park", gdzie można dostosować pakiet tematyczny do grupy. Dużą frajdę dzieciom sprawi przejażdżka tramwajem wodnym
09 maja 2020
   Wycieczka dla młodzieży do Bydgoszczy to możliwość poznania  hitlerowskiej fabryki nitrogliceryny, gdzie utworzono Centrum Techniki Wojennej "Eksploseum". Świetnym uzupełnieniem tematu historycznego będzie wizyta w podziemnym centrum dowodzenia w Tryszczynie. Proponujemy

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

01 kwietnia 2020

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Wycieczki jednodniowe nie zawierają wyżywienia. Na życzenie grupy istnieje możliwość zamówienia posiłku dla grupy, który zostanie wliczony w cenę lub będzie osobno płatny na miejscu

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Kołobrzeg dla najmłodszych

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

nieodpłatne świadczenia

dla opiekunów

 

opiekę pilota

Ubezpieczenie NNW  

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki:

 

 

Wersja I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Spacer po molo i promenadzie. Zwiedzanie "Miasta Myszy", muzeum "Ukryta Kraina" oraz muzeum 6D "Maszoperia". Powrót do szkoły w późnych godzinach popołudniowych.

 

Wersja II

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Spacer po molo i promenadzie. Zwiedzanie muzeum piractwa - Piracka przygoda oraz muzeum figur woskowych. Powrót do szkoły w późnych godzinach popołudniowych.

 

Wersja III

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Pobyt w kowbojskim miasteczku rozrywki „Dziki zachód” - strzelanie z łuku, zwiedzanie uliczki Doge City, gorączka złota, zwiedzanie mini-ZOO, występy artystyczne. Powrót do szkoły w późnych godzinach popołudniowych.

 

 

 

 

 

 

   Nadmorski kurort Kołobrzeg oferuje najmłodszym turystom mnóstwo atrakcji, jednak nie wszystkie można zobaczyć i zwiedzić podczas jednodniowego pobytu. Dlatego przygotowaliśmy trzy wersje wycieczki, które mogą być modyfikowane i rozszerzane zgodnie z preferencjami uczestników. Istnieje możliwość dołączenia do programu krótkiego rejsu turystycznego po Bałtyku.

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje

wycieczek jednodniowych

Kołobrzeg dla najmłodszych 

 

od 119 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

1 dzień 

cena