Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Program wycieczki:

 

Dzień I

 Przejazd do Malborka, zwiedzanie największego ceglanego zamku nizinnego w Europie, będącego główną siedzibą i stolicą Państwa Krzyżackiego. Spacer z przewodnikiem po Gdańsku. Zwiedzanie Traktu Królewskiego, Żurawia, ulicy Mariackiej i kościoła Mariackiego.

 

Dzień II

Rejs statkiem na Westerplatte, zwiedzanie symbolu polskiego oporu podczas kampanii wrześniowej 1939r. Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej. Zwiedzanie stadionu Polsat Plus Arena - jednego z czterech obiektów w Polsce, na których rozegrano mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012r. Wizyta w katedrze w Oliwie, zwiedzanie świątyni z najsłynniejszym prospektem organowym. Możliwość wysłuchania krótkiego koncertu. 

 

Dzień III

Spacer po Skwerze Kościuszki w Gdyni, zwiedzanie  Akwarium Gdyńskiego i żaglowca "Dar Pomorza". Spacer po Molo i Monciaku w Sopocie. 

 

opcje dodatkowe:

 • Europejskie Centrum Solidarności;

 • Faktoria w Pruszczu Gdańskim;

 • Ocean Park we Władysławowie;

 • Centrum Nauki "Experyment";

 • Centrum Nauki "Hewelianum";

 • Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni;

 • Zwiedzanie jednostek pływających "Dar Pomorza" lub ORP "Błyskawica";

 • Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

08 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

 Malbork i Trójmiasto

cena

Ilość dni

od 579 zł/os

przy 50 uczestnikach

3 dni 

 Malbork i Trójmiasto

 

   Wycieczka, prócz najważniejszych atrakcji samego Trójmiasta, umożliwia zwiedzanie najważniejszych obiektów krajoznawczych i rekreacyjnych położonych w okolicach Gdańska i Gdyni. Zamek w Malborku często włączany jest program wycieczki do Trójmiasta, ale faktoria handlowa w Pruszczu Gdańskim czy Ocean Park we Władysławowie już zdecydowanie rzadziej. Z uwagi na liczne nagromadzenia atrakcji bardzo łatwo dostosować program do wieku i preferencji uczestników. 

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!