Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:
nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;
nagrody w konkursach szkolnych;
zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.
O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu
z Biurem Podróży "Gaja"
Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.
Wycieczki jednodniowe nie zawierają wyżywienia. Na życzenie grupy istnieje możliwość zamówienia posiłku dla grupy, który zostanie wliczony w cenę lub będzie osobno płatny na miejscu
W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników. Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.
Zapewniamy:
Transport wygodnym autokarem
nieodpłatne świadczenia
dla opiekunów
opiekę pilota
Ubezpieczenie NNW
Atrakcyjny i urozmaicony program
sympatycznych przewodników
Ważne informacje
Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.
Program wycieczki:
Dzień I
Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Muzeum Młynarstwa w Jaraczu. Uczestnictwo w warsztatach dla dzieci "Od ziarenka do bochenka". Przejazd do Wągrowca, oglądanie "grającej fontanny" oraz zjawiska bifurkacji - krzyżowania się rzek. Powrót do szkoły w godzinach popołudniowych.
opcje dodatkowe:
spływ kajakowy Wełną;
aquapark w Wągrowcu;
kościół w Tarnowie - najstarsza drewniana świątynia w Polsce.
Miejscowość Jaracz położona jest 11 km na północ od Obornik Wielkopolskich. Odwiedziny w tamtejszym Muzeum Młynarstwa będącym filią wielkopolskiego Muzeum Rolnictwa w Szreniawie, to świetna okazja poznania historii mielenia zboża. W osadzie młyńskiej obejrzeć można młyn wodny, dwa wiatraki, stajnię przymłyńską oraz dom mieszkalny. Dla dzieci szkolnych i przedszkolnych przygotowano ofertę lekcji muzealnych
w postaci warsztatów "od ziarenka do bochenka" (dzieci młodsze), "wiatraki i historia młynarstwa" (dzieci starsze i młodzież szkolna) oraz "mała elektrownia wodna" (młodzież szkół ponadpodstawowych).
Masz pytanie?
chętnie odpowiemy
lub zadzwoń
+48 517-920-843
Inne propozycje
wycieczek jednodniowych
Ilość dni
1 dzień
cena