11 maja 2020
   Od wielu lat Biskupin stanowi obowiązkowy punkt wycieczek szkolnych. Nie bez powodu, gdyż jest to jeden z najważniejszych rezerwatów archeologicznych ukazujący rekonstrukcję osady łużyckiej. Na dzieci czekają atrakcje w postaci
11 maja 2020
   Bory Tucholskie są największym kompleksem leśnym w Polsce i od 1996 roku objęte zostały ochroną w ramach Parku Narodowego Borów Tucholskich. Ciekawą atrakcją turystyczną jest z pewnością wioska górnicza "Buko",
08 maja 2020
   Wycieczka dla najmłodszych do Bydgoszczy to świetna zabawa i rekreacja w Centrum Zabaw Rodzinnych "Family Park", gdzie można dostosować pakiet tematyczny do grupy. Dużą frajdę dzieciom sprawi przejażdżka tramwajem wodnym
09 maja 2020
   Wycieczka dla młodzieży do Bydgoszczy to możliwość poznania  hitlerowskiej fabryki nitrogliceryny, gdzie utworzono Centrum Techniki Wojennej "Eksploseum". Świetnym uzupełnieniem tematu historycznego będzie wizyta w podziemnym centrum dowodzenia w Tryszczynie. Proponujemy

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

01 kwietnia 2020

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Wycieczki jednodniowe nie zawierają wyżywienia. Na życzenie grupy istnieje możliwość zamówienia posiłku dla grupy, który zostanie wliczony w cenę lub będzie osobno płatny na miejscu

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Piracka i wojskowa przygoda w Kołobrzegu

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

nieodpłatne świadczenia

dla opiekunów

 

opiekę pilota

Ubezpieczenie NNW  

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Realizacja wybranego programu dostosowanego do wieku i zainteresowań uczestników wycieczki. Zwiedzanie "Muzeum Piractwa". Spacer po molo i promenadzie.  

"Piracka Przygoda":

"piracka tawerna":, walki na bombie, cumowanie statku, nauka piosenki morskiej, tańce folkowe. Konkursy: stolik siłaczy, wyścig na plankach, ławczka bosmańska, taniec z odbijaczem. "Szafa pirata" - robienie selfie w oryginalnych strojach.
."Morska Przygoda": "Wychodzimy w morze" - film o największych żaglowcach oraz obyczajach i ceremoniale morskim. "Zawijamy do portu" - konkursy, nauka węzłów żeglarskich, śpiew szant i piosenek morskich, tańce z obijaczem i po marynarsku. Pasowanie na "wilczka morskiego". 

"Wojskowa Przygoda": Nauka rozpalania ogniska, poszukiwanie skarbów wykrywaczem metalu, pokaz uzbrojenia i umundurowania. Przejażdżki łodzią i samochodem terenowym. Wojskowy poczęstunek. Tropienie zwierząt, poznawanie drzew i krzewów, leśne opowieści. 

   W Kołobrzegu obok Reduty Solnej przy Muzeum Piractwa realizowane są niezwykle interesujące programy edukacji morskiej dla dzieci i młodzieży. "Piracka Przygoda" to program oparty na starych, tradycyjnych żeglarskich zabawach w formie konkursów oraz legend morskich i historii. "Morska Przygoda" to program oparty na tradycji morskiej i przygotowany w 100 rocznicę zaślubin Polski z morzem. "Wojskowa Przygoda" to biwak militarno-przyrodniczy realizowany na terenie gospodarstwa rybackiego.

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje

wycieczek jednodniowych

Piracka i wojskowa

przygoda w Kołobrzegu 

 

od 119 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

1 dzień 

cena