Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Program wycieczki:

 

Dzień I

 Zwiedzanie Muzeum H. Sienkiewicza w Oblęgorku. Spacer po Kielcach, wizyta w Muzeum S. Żeromskiego. Pobyt w Centrum  Geoedukacji, podróż do wnętrza ziemi geokapsułą 5D. Wizyta na "Świętokrzyskiej Polanie" w Chrustach. Zwiedzanie kompleksu akwariowego "Oceanika" oraz Muzeum Miniatur Budowli Świętokrzyskich.

 

Dzień II

Zwiedzanie Jaskini Raj oraz Centrum Neandertalczyka. Wizyta w Skansenie Wsi Kieleckiej w Tokarnii. Przejazd do miejscowości Ciekoty. Zwiedzanie domu S. Żeromskiego oraz Centrum Edukacyjnego "Szklany Dom". Wieczorem "słowiańskie bajduły" - poznanie słowiańskich bóstw, pradawnych obrzędów, sekretów magii Gór Świętokrzyskich oraz nocny spacer z pochodniami.

 

Dzień III

Przejazd do Jędrzejowa. Zwiedzanie Muzeum Zegarów oraz jednego z najstarszych opactw cysterskich na ziemiach polskich. Wizyta w Muzeum M. Reja w Nagłowicach.

 

opcje dodatkowe:

  • Rezerwat "Kadzielnia" i Jaskinia Odkrywców;

  • Centrum wspinaczkowe Mobius Studio;

  • Muzeum Dialogu Kultur;

  • ruiny zamku w Chęcinach;

  • Centrum Nauki "Da Vinci";

  • osada rycerska "Dwór Pędzików";

  • Park Rozrywki Bolomin;

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

10 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Świętokrzyski Szlak Literacki

cena

Ilość dni

od 589 zł/os

przy 50 uczestnikach

3 dni 

Świętokrzyski Szlak Literacki

   Celem tej tematycznej wycieczki jest przybliżenie miejsc związanych z pobytem sławnych pisarzy: Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego i Bolesława Prusa. Warto również choć w części przybliżyć walory turystyczne pięknej Ziemi Świętokrzyskiej. Wisienką na torcie jest z pewnością Jaskinia "Raj" z przepiękną szatą naciekową. Wyjątkowe atrakcje oferuje "Świętokrzyska Polana", szczególnie warte polecenia jest kompleks akwariowy "Oceanika". Jeden z wieczorów wycieczkowych poświęcimy na poznanie słowiańskich bóstw, obrzędów i magii, a wszystko w tajemniczym klimacie Gór Świętokrzyskich.

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!