Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

   Wycieczka niczym szlak historii życia największego polskiego astronoma. Począwszy od narodzin, chrztu i dzieciństwa w Toruniu, poprzez pobyt na zamku w Olsztynie i Lidzbarku, aż do Fromborka, gdzie niedawno odkryto grób mistrza. Możliwość poznania historii jego życia oraz dokonań i odkryć, które zmieniły spojrzenie na miejsce Ziemi we wszechświecie. 

 

 

Szlakiem Mikołaja Kopernika

 

3 dni 

od 519 zł/os

przy 45 uczestnikach 

Ilość dni

cena

Szlakiem Mikołaja Kopernika

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym
10 lutego 2020

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

2 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatcznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

   Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem: dom w którym urodził się M.Kopernik, katedra św. Janów w której astronom został ochrzczony, pomnik Kopernika na Starym Rynku. Wizyta w Żywym Muzeum Piernika. Przejazd do Grunwaldu, zwiedzanie miejsca słynnej bitwy z Krzyżakami w 1410r. 

 

Dzień II

Zwiedzanie Olsztyna, wizyta na zamku Kapituły Warmińskiej, zwiedzanie Muzeum Warmii i Mazur. Seans w planetarium. Spacer po leśnym arboretum Warmii i Mazur w Kudypach. Wizyta na zamku biskupim w Lidzbarku Warmińskim.

 

Dzień III

Zwiedzanie wzgórza katedralnego we Fromborku: katedra z grobem M. Kopernika, dawny pałac biskupi z Muzeum M. Kopernika oraz planetarium. Pobyt w Parku Rozrywki "Nowa Holandia" w Elblągu. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Dom Legend w Toruniu;

  • Zamek w Golubiu-Dobrzyniu;

  • Muzeum Kultury Ludowej w Olsztynku;

  • Pochylnia Kanału Elbląskiego w Bukowcu;

  • Zamek w Malborku.

 

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje wycieczek trzydniowych