Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Zagórza Śląskiego, zwiedzanie zamku "Grodno". Wizyta w porcelanowym pałacu w Jedlinie. Zwiedzanie jednej ze sztolni projektu "Riese": Podziemne Miasto "Osówka", kompleks "Włodarz" lub sztolnie walimskie.

 

Dzień II

Zwiedzanie Muzeum Techniki Militarnej "Molke" w Ludwikowicach Kłodzkich.. Spacer z przewodnikiem na Wielką Sowę - najwyższy szczyt Gór Sowich.

 

Dzień III

Wizyta w zamku "Książ", zwiedzanie największego zamku na Dolnym Śląsku, blisko związanego z projektem "Olbrzym" i tajemnicami końca II Wojny Światowej. Przejazd do Rogoźnicy, wizyta w obozie pracy "Gross Rosen", którego więźniowie wykorzystywani byli przy budowie projektu "Riese". Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Kościół Pokoju  w Świdnicy;

  • kopalnia w Nowej Rudzie;

  • twierdza w Srebrnej Górze.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

08 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Szlakiem tajemnic 
III Rzeszy - projekt "Riese"

cena

Ilość dni

od 539 zł/os

przy 60 uczestnikach

3 dni 

Szlakiem tajemnic III Rzeszy

 

   Projekt "Riese" należy do największych tajemnic II Wojny Światowej. Do dziś nie wyjaśniono dlaczego hitlerowcy budowali podziemne sztolnie w Górach Sowich aż do ostatnich dni wojny. Miłośników historii i tajemnic z pewnością zainteresują miejsca wciąż nie do końca odkryte, których znaczenie i funkcje pozostają w sferze domysłów. A może miejscowi przewodnicy rozwieją mgiełkę tajemniczości"

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!