Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie zamku "Grodziec", położonego na bazaltowym wzgórzu wulkanicznym. Przejazd do Leśnej, zwiedzanie owianego wieloma tajemnicami zamku "Czocha". Wizyta w muzeum "Kargula i Pawlaka" w Lubomierzu. Wizyta w Zamku Śląskich Legend, oglądanie repliki Arki Przymierza. Podziwianie zapory wodnej w Pilchowicach i wieży rycerskiej w Siedlęcinie. Przejście wiszącą kładką przez Jezioro Modre do skały "koniec świata".

 

Dzień II

Spacer na górę "Chojnik", zwiedzanie jednego z najpiękniej położonych zamków. Przejazd do Bolkowa, zwiedzanie zamków książąt piastowskich w Bolkowie i Świnach.

 

Dzień III

Wizyta w największym zamku na Dolnym Śląsku - zamku "Książ". Poznanie niezwykłej historii obiektu, pełnej tajemnic, zwłaszcza z końca II Wojny Światowej. Przejazd do Zagórza Śląskiego, zwiedzanie zamku "Grodno", położonego na szczycie góry Chojna. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • zamek "Chojnik";
  • ruiny zamku we Wleniu;
  • pałac Schafgotschów w Cieplicach Zdrój.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

08 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Szlakiem zamków piastowskich 
na Dolnym Śląsku

cena

Ilość dni

od 569 zł/os

przy 50 uczestnikach

3 dni 

Szlakiem Zamków Piastowskich

na Dolnym Śląsku

 

   Znakowany na zielono Szlak Zamków Piastowskich liczy sobie 146 km i prowadzi od zamku "Grodziec" w powiecie złotoryjskim do zamku "Grodno" w Zagórzu Śląskim. Wycieczka pozwala poznać najważniejsze obiekty położone na szlaku oraz dodatkowo tajemniczy zamek "Czocha". Wyjątkową budowlą jest położona w Siedlęcinie jedna z nielicznych rycerskich wież mieszkalnych, która przetrwała do naszych czasów. Miłośnicy trylogii filmowej "Sami Swoi" S. Chęcińskiego z pewnością rozpoznają Lubomierz, jako miasteczko, w którym kręcono tą popularną komedię. Muzeum Kargula i Pawlaka przybliży historię tej produkcji oraz rekwizyty filmowe. 

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!