Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Podziwianie okolicy z wieży widokowej na Górze Gozdno. Zwiedzanie rezerwatu "Organy Wielisławskie". Wejście na wulkan "Ostrzyca Proboszczowicka"

 

Dzień II

Wędrówka Rudawami Janowickimi. Wejście na "Sokolik", wizyta w schronisku "Szwajcarka", zwiedzanie ruin zamku "Bolczów".

 

Dzień III

Zwiedzanie zapory wodnej w Pilchowicach. Przejazd do Lubomierza, wizyta w  Muzeum Kargula i Pawlaka. Zwiedzanie repliki Arki Noego oraz zamku legend śląskich w Pławnej. Poznanie sekretów i tajemnic zamku Czocha. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • wieża rycerska w Siedlęcinie;

  • zamek "Grodziec";

  • kopalnia złota w Złotoryi.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

08 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

W krainie wygasłych wulkanów

cena

Ilość dni

od 569 zł/os

przy 50 uczestnikach

3 dni 

W krainie wygasłych wulkanów

 

   Wulkany w Polsce? Tak, kraina wygasłych wulkanów, czyli wzgórz bazaltowych, położona jest w Pogórzu Kaczawskim. Znakomita lekcja geologii czeka na turystów w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej. Ostrzyca natomiast, to typowy wygasły wulkan zbudowany z bazaltu. Drugi dzień wycieczki to wędrówka wśród pięknych formacji skalnych Sokolików, gdzie umiejętności wspinaczkowe szlifują przyszli alpiniści. Trzeciego dnia poznamy tajemnice zamku Czocha oraz legendy sudeckie. 

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!