Inne propozycje wycieczek trzydniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Wejście na górę Chojnik, zwiedzanie ruin zamku będącego symbolem tzw. "orlego gniazda". Wizyta w Hucie Szkła "Julia" w Piechowicach. Spacer do Wodospadu "Szklarka" i Skweru Radiowej Trójki w Szklarskiej Porębie.

 

Dzień II

Wędrówka z miejscowym przewodnikiem na Szrenicę. Przybliżenie walorów przyrodniczych i historii Karkonoskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie wodospadu "Kamieńczyk" oraz Osady Poszukiwaczy Skarbów.

 

Dzień III

Pobyt w rodzinnym Parku Rozrywki "Espalanda" w Szklarskiej Porębie. Wizyta w Lubomierzu - miasteczku w którym kręcono film "Sami Swoi". Zwiedzanie Muzeum Kargula i Pawlaka. Wizyta w Zamku Legend Śląskich oraz podziwianie repliki Arki Noego. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Muzeum Mineralogiczne;

  • DinoPark;

  • Park Linowy "Trollandia";

  • Chata Walońska;

  • Karkonoskie Centrum Edukacji;

  • skała "Chybotek".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

2 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

09 lutego 2020
   Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd
   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze i oferujący kilkadziesiąt atrakcji  na obszarze 35 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje Energylandii
   Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Kopalni Srebra wpisanej na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dużą atrakcję turystyczną Górnego Śląska stanowi dzielnica Katowic Nikiszowiec, zbudowana na początku XX wieku jako osiedle górnicze.
   Góry Izerskie to pasmo Sudetów najbardziej wysunięte  ku zachodowi. Ich łagodne stoki zachęcają do aktywnej turystyki, dlatego zimą jest to Mekka narciarzy klasycznych, a miesiącach letnich wielbicieli kolarstwa górskiego. Głównym

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Zachodnie Karkonosze

cena

Ilość dni

od 569 zł/os

przy 50 uczestnikach 

3 dni 

Zachodnie Karkonosze

 

   Szklarska Poręba jest obok Karpacza głównym ośrodkiem ruchu turystycznego w Karkonoszach. Prócz walorów przyrodniczych takich jak wodospady "Szklarka" i "Kamieńczyk", szczyt "Szrenica" czy "Śnieżne Kotły", warto zapoznać się również z tradycją hutnictwa szkła w regionie, oraz odwiedzić hutę szkła "Julia" w Piechowicach.  Swoim urokiem zachwyca prawdziwe "orle gniazdo" - ruiny zamku na górze "Chojnik". W drodze powrotnej wjedziemy do urokliwego Lubomierza, żeby zobaczyć "Muzeum Kargula i Pawlaka" oraz Zamek legend Śląskich.

 

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!