Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum 6D "Maszoperia". Chętnych przygód zapraszamy do Muzeum Piractwa, a miłośników historii do Skansenu Morskiego oraz Muzeum "Patria Colbergensis". Młodzież z pewnością zainteresuje Muzeum Figur Woskowych, a osoby wrażliwe na piękno przyrody nacieszą oko w ogrodach "Hortulus" w Dobrzycy. Wielką frajdą dla wszystkich będzie z pewnością rejs okrętem torpedowym oraz pobyt w największym parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim Pomerania Fun Park.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd ze szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Kołobrzegu, spacer po molo i promenadzie, podziwianie panoramy Kołobrzegu i wybrzeża morskiego z latarni morskiej. Wizyta w skansenie morskim oraz rejs turystyczny okrętem torpedowym.

 

Dzień II

Pobyt w "Pomerania Fun Park" - największym parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Korzystanie z atrakcji całorocznych i sezonowych według uznania uczestników. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

 • Muzeum Piractwa,
 • Muzeum Figur Woskowych,
 • Miasto Myszy,
 • Muzeum "Patria Colbergensis",
 • katedra,
 • "Złota Uliczka",
 • park rozrywki "Dziki Zachód",
 • biwak militarny "Wojskowa Przygoda",
 • "Ukryta Kraina",
 • Muzeum 6D "Maszoperia", 
 • ogrody "Hortulus" w Dobrzycy. 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 319 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

21 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Atrakcje Kołobrzegu

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Atrakcje Kołobrzegu

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!