Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto zajrzeć do sanktuarium św. Józefa, który jest patronem tego grodu. A propos grodu - replika Grodu Piastów pozwoli nam się przenieść do epoki wczesnego średniowiecza i poznacz kulturę zwyczaje i życie codzienne sprzed 1000 lat. Na maluchów czeka Rodzinny Park Rozrywki w Antoninie, a starsza młodzież pozna historię miłosnych podbojów F. Chopina, które miały miejsce w pięknym drewnianym pałacyku myśliwskim Radziwiłłów.

 

 

   Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach porannych. Wizyta w Gołuchowie. Zwiedzanie zamku, ogrodów zamkowych oraz pokazowej zagrody żubrów. Przejazd do Kalisza, spacer po rynku. Zwiedzanie baszty "Dorotki", Sanktuarium św. Józefa oraz repliki Grodu Piastów.

 

Dzień II

Przejazd do Antonina. Zwiedzanie drewnianego pałacyku myśliwskiego, w którym przebywał Fryderyk Chopin. Wypoczynek w Rodzinnym Parku Rozrywki "Górecznik". Powrót do szkoły w późnych godzinach popołudniowych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Dworek M. Dąbrowskiej i Skansen Wsi Kaliskiej w Russowie;

  • Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy;

  • Muzeum Napoleońskie i Muzeum "Star Wars" w Witaszycach;

  • Muzeum "Spichlerz Rocka" w Jarocinie;

  • Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku;

  • Westernland w Choczu.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 349 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

23 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kalisz i okolice

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Kalisz i okolice

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!