Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Malbork - Frombork

 

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Malbork - Frombork

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

 Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

1 nocleg

06 lutego 2020

2 dni 

od 369 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatcznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

     Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Wizyta na zamku w Malborku - zwiedzanie największego gotyckiego zamku nizinnego w Europie. Rejs po trawie w Buczyńcu - przejażdżka pochylnią Kanału Elbląskiego, zwiedzanie Izby Historii Kanału Elbląskiego. Wizyta w sanktuarium św. Wojciecha w Świętym Gaju.

 

Dzień II

Zwiedzanie wzgórza katedralnego we Fromborku: katedra, w której niedawno odkryto grób M. Kopernika, dawny pałac biskupi z Muzeum M. Kopernika oraz planetarium. Pobyt w Parku Rozrywki "Nowa Holandia" w Elblągu. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Muzeum Medycyny i Muzeum "Skarby Poddasza" we Fromborku;

  • zamek w Gniewie;

  • wczesnośredniowieczna osada "Grodzisko" w Owidzu.

 

   Wizyta na zamku w stolicy państwa krzyżackiego zawsze pozostawia duże wrażenie na odwiedzających. Ogrom budowli oraz zaawansowane technologicznie XIV-wieczne rozwiązania konstrukcyjne działają na wyobraźnię turystów. Niezwykłym zabytkiem technik jest wciąż działający Kanał Elbląski, który umożliwia transport statków po suchym lądzie. Na wzgórzu katedralnym we Fromborku niedawno odkryto grób Mikołaja Kopernika, a w dawnym Pałacu Biskupim warto zobaczyć muzeum poświęcone wybitnemu astronomowi.

 

 

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje wycieczek dwudniowych