Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Urozmaicony program wycieczki umożliwia zarówno przeniesienie się w czasie do prehistorii (Park Ewolucji), wczesnego średniowiecza (Osada w Sławutowie) jak i na dno oceanu (Ocean Park). A wszystko to w klimacie przygody i świetnej zabawy. Docieramy na sam koniec Mierzei Helskiej, gdzie podziwiać można Fokarium i Muzeum Rybołówstwa. 

 

 

      Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Sławutowa, zwiedzanie zrekonstruowanej osady średniowiecznej z przełomu IX i X wieku. Możliwość uczestnictwa w warsztatach ukazujących życie codzienne naszych praojców. Wizyta w Parku Ewolucji w Sławutówku. Możliwość poznania świata człowieka pierwotnego, wyprawy batyskafem w głąb oceanu prehistorycznego oraz obejrzenia projekcji filmowej 7D. Replika słynnej budowli megalitycznej Stonehenge w rozmiarach rzeczywistych oraz zwiedzanie z przygodą piramidy egipskiej. Przejazd Mierzeją Helską do Helu, zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa, Fokarium i latarni morskiej.

 

Dzień II

Pobyt we Władysławowie. Spacer Aleją Gwiazd Sportu. Zwiedzanie Muzeum Motyli. pobyt w Ocean Parku: możliwość poznania mieszkańców głębin morskich zaprezentowanych w skali 1:1. Interaktywne show - rozmowa z wielorybkiem. Poznanie wioski rybackiej, papugarni i wielu innych atrakcji. Rekreacja na największym na Pomorzu placu zabaw. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Aquapark i kaktusiarnia w Rumii;

  • wioska indiańska w Żelistowie;

  • rekonstrukcja faktorii handlowej w Pruszczu Gdańskim;

  • Osada Łowców Fok w Rzucewie;

  • Słowiński Lunapark we Władysławowie;

  • Przylądek Rozewie.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 379 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

27 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Mierzeja Helska 
i Władysławowo

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Mierzeja Helska

i Władysławowo

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!