Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Kaszuby to liczne piękne jeziora i lasy położone w scenerii urozmaiconej polodowcowej rzeźby terenu. Ale Kaszuby to również liczne atrakcje przygotowane dla odwiedzających ten region turystów. Zwiedzanie tej niezwykłej krainy rozpoczynamy od wizyty w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, gdzie czeka moc atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Również wszystkich zainteresują dwa kaszubskie parki: miniatur i gigantów, położone w bliskiej odległości od siebie w Stryszej Budzie. Z obiektów sakralnych polecamy kolegiatę w Kartuzach ze słynnym dachem przypominającym ... wieko trumny oraz piękne założenie kalwaryjskie w Wejherowie. Na zakończenie wycieczki polecamy wizytę w kompleksie turystyczno-rekreacyjnym "Kaszubskie Oko" w Gniewinie.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Zwiedzanie "odwróconego domu", najdłuższej deski na świecie, "Domu Sybiraka", Kaszubskiego Świata Bajek oraz największego na świecie koncertującego fortepianu. Przejazd do Chmielna, wizyta w Muzeum Ceramiki Kaszubskiej. Zwiedzanie Kaszubskiego Parku Miniatur i Parku Gigantów w Stryszej Budzie. Wizyta w kolegiacie w Kartuzach.

 

Dzień II

Zwiedzanie z przewodnikiem Kalwarii Wejherowskiej i Szklaku Kaszubskiego Abecadła. Pobyt na Strusiej Farmie w Kniewie. Zwiedzanie kompleksu rekreacyjno-turystycznego "Kaszubskie Oko" w Gniewinie. Wejście na wieżę widokową, wizyta w krainie "Ortofrajdy"

 

 

opcje dodatkowe:

  • wejście na "Wieżycę", oglądanie panoramy Kaszub z wieży widokowej najwyższego wzniesienia na Pomorzu;

  • Egzotyczne ZOO w Tuchlinie;

  • Sanktuarium MB Królowej Kaszub w Sianowie;

  • Muzeum Saperskie "Explosive" w Dąbrówce;

  • Muzeum Wolkswagena w Pępowie;

  • Zamek w Krokowej.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 379 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

27 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Na Kaszuby

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Na Kaszuby

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!