Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Z uwagi na swoje funkcje stolicy Polski, Warszawa pozostaje jednym z najczęściej wybieranych kierunków tras turystycznych grup szkolnych. Tu młodzi turyści mogą zobaczyć w jaki sposób miasto stołeczne podniosło się z gruzów i zniszczeń wojennych. Prócz odrestaurowanych zabytków tak ważnych dla historii naszego kraju, Warszawa oferuje  również znakomite muzea, interaktywne wystawy, czy najważniejsze obiekty infrastruktury sportowej i kulturalnej. Stalicę po porostu trzeba odkryć!

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Warszawy, spacer po mieście z przewodnikiem. Zwiedzanie Placu Zamkowego, Katedry św. Jana, Starego Rynku, Krakowskiego Przedmieścia i Placu Piłsudskiego. Spacer po Parku Łazienkowskim, zwiedzanie Pałacu Na Wodzie i Starej Oranżerii. Wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury. Wizyta na lotnisku im. F. Chopina. Wieczorem seans w multimedialnym Parku Fontann albo wizyta w kinie lub teatrze.

 

Dzień II

Pobyt w Centrum Nauki "Kopernik". Zwiedzanie Stadionu Narodowego. Wizyta w pałacu w Wilanowie - zwiedzanie wnętrz pałacowych z miejscowym przewodnikiem. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Planetarium "Niebo Kopernika";

  • Muzeum Powstania Warszawskiego;

  • Sejm;

  • Muzeum Historii Żydów Polskich;

  • Ogrody na dachu Biblioteki Narodowej;

  • Muzeum F. Chopina w Żelazowej Woli.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 405 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

06 lutego 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Odkrywamy stolicę

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Odkrywamy stolicę

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!