Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Zwiedzanie trzech różnorodnych miast tworzących wspólny zespół urbanistyczny zwany Trójmiastem. W Gdańsku poznamy niezwykle cenną architekturę oraz odwiedzimy nowoczesne multimedialne Muzeum II Wojny Światowej. W Gdyni czeka na nas Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie oraz Centrum Nauki "Eksperyment". W Sopocie  natomiast poczujemy klimat nadmorskiego kurortu, przemierzając słynny deptak "Monciak" oraz spacerując po najdłuższym w Polsce molo.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Gdańska, spacer z przewodnikiem po starówce. Zwiedzanie traktu Królewskiego z Bramą Złotą, ul. Długą, Długim Targiem, fontanną Neptuna, ratuszem i Dworem Artusa. Wizyta w Kościele Mariackim - największej na świecie gotyckiej ceglanej świątyni. Podziwianie panoramy Gdańska z wieży kościelnej. Spacer ulicą Mariacką, najpiękniejszą uliczką Gdańska. Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej.

 

Dzień II

Spacer po Sopocie, wizyta na molo oraz słynnym deptaku "Monciak". Przejazd do Gdyni na Skwer Kościuszki, zwiedzanie Muzeum Oceanograficznego oraz Akwarium Morskiego. Niezwykle kreatywne zajęcia w Centrum Nauki "Eksperyment". Powrót do szkoły w godzinach wieczornych. 

 

opcje dodatkowe:

 • Westerplatte;

 • Centrum Nauki "Hewelianum";

 • Europejskie Centrum Solidarności;

 • Ośrodek Kultury Morskiej;

 • Katedra w Oliwie;

 • Stadion Polsat Plus Arena;

 • Grodzisko Wczesnośredniowieczne w Sopocie;

 • Wirtualne Studio VR;

 • Muzeum Marynarki Wojennej;

 • "Dar Pomorza" i ORP "Błyskawica".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 369 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

23 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Poznaj Trójmiasto

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Poznaj Trójmiasto

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!