Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Stolica Dolnego Śląska zachwyca przepiękną architekturą, której perłą jest z pewnością gotycki ratusz. Na uwagę zasługuje również wyróżniający się w panoramie miasta największy w Polsce wieżowiec Sky Tower, a widok z tarasu na 49 pietrze zapiera dech w piersiach. Dużych wrażeń dostarczy wizyta w Afrykarium, gdzie poznamy ekosystemy wodne Afryki, spacerując wśród rekinów, płaszczek i innych stworzeń wodnych. Woda to również temat przewodni Centrum Edukacji Ekologicznej  "Hydropolis", w którym w niezwykle przyjazny i atrakcyjny dla młodych ludzi sposób spojrzymy na te zjawisko. 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Wrocławia, spacer po mieście z przewodnikiem. Zwiedzanie Starego Rynku, Ostrowa Tumskiego i Auli Leopoldina. Pobyt w Afrykarium, zwiedzanie oceanarium prezentujące ekosystemy wodne "czarnego lądu". Zwiedanie Hali Stulecia - obiektu wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, uczestnictwo w seansie "grającej fontanny".

 

Dzień II

Wjazd na 49 piętro najwyższego wieżowca w Polsce Sky Tower, podziwianie panoramy Wrocławia i okolic z platformy widokowej.  Pobyt w niezwykłym Centrum Edukacji Ekologicznej "Hydropolis". Jest to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw. Na zakończenie pobytu we Wrocławiu zwiedzanie "Panoramy Racławickiej" Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Muzeum "Pana Tadeusza";

  • Park trampolin "Go Jump";

  • Rejs po Odrze;

  • Muzeum Sztuki Filmowej "Movie Gate".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 345 zł/os

przy 50 uczestnikach 

2 dni 

28 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Poznajemy Wrocław

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Poznajemy Wrocław

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!