Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kopalnia soli i Termy Uniejów

 

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Suntago 
i Kopalnia Soli

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

 Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

1 nocleg

05 lutego 2020

2 dni 

od 399 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatcznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

    Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Kopalni Soli w Kłodawie. Wizyta w Tumie pod Łęczycą, zwiedzanie Łęczyckiej Zagrody Chłopskiej i romańskiej kolegiaty oraz rekonstrukcji wczesnośredniowiecznego grodu.

 

Dzień II

Pobyt w Suntago Park of Poland. korzystanie z licznych atrakcji oferowanych przez aquapark. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Piątek - geometryczny środek Polski;

  • Zamek w Łęczycy;

  • Termy Uniejów;

  • ZOO-Safarii Borysew.

  • Atrakcje Łodzi: Manufaktura, Orientarium, Muzeum Kinamatografii, basen FALA.

 

   Górnictwo związane z wydobyciem soli zawsze kojarzy się nam w Wieliczką lub Bochnią. A przecież niedaleko Konina w niewielkiej Kłodawie również możemy zwiedzić kopalnię soli - najgłębsza trasa turystyczna w Europie! W niewielkim Tumie pod Łęczycą znajduje się niezwykła , świetnie zachowana romańska bazylika - jeden z najstarszych kościołów w Polsce. Niedaleko bazyliki powstała niedawno rekonstrukcja grodu średniowiecznego, co sprawiło, że miejsce to zyskało na atrakcyjności. Suntago - Park of Poland to największy kompleks basenowy w Europie. 

 

 

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Inne propozycje wycieczek dwudniowych