Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Trasa wycieczki to niezwykła lekcja historii początków państwa polskiego. Szlak wiedzie do trzech najstarszych stolic naszego państwa: legendarnej Kruszwicy, Gniezna i Poznania. Możliwość poznania dwóch najstarszych katedr w Polsce, będących nekropolią pierwszych władców naszej ojczyzny oraz wielu cennych zabytków architektury romańskiej.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Poznania, zwiedzanie katedry oraz Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego "Brama Poznania". Przejazd do Pobiedzisk, spacer po Muzeum Miniatur Budowli Wielkopolskich oraz wizyta we wczesnośredniowiecznym grodzie. Rejs promem na Ostrów Lednicki - zwiedzanie Muzeum Pierwszych Piastów. Zwiedzanie katedry w Gnieźnie z relikwiami Św. Wojciecha oraz słynnymi romańskimi "drzwiami gnieźnieńskimi"

 

Dzień II

Wizyta w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Zwiedzanie romańskiej rotundy i bazyliki św. Trójcy w Strzelnie. Podziwianie pięknie rzeźbionych kolumn romańskich. Na zakończenie wizyta na legendarnej "Mysiej wieży" w Kruszwicy oraz rejs statkiem po Jeziorze Gopło.

 

 

opcje dodatkowe:

  • rezerwat archeologiczny w Gieczu;

  • Trakt Królewski w Gnieźnie;

  • opactwo pobenedyktyńskie w Mogilnie;

  • kKolegiata w Trzemesznie;

  • romański kościół NMP i Park Zdrojowy w Inowrocławiu.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 309 zł/os

przy 50 uczestnikach 

2 dni 

21 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Szlak Piastowski

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Szlak Piastowski

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!