Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Szlak wycieczki prowadzi do wspaniałych gotyckich twierdz krzyżackich położonych wzdłuż linii Wisły. Możliwość poznania średniowiecznej architektury świeckiej oraz sakralnej, a także historii, zwyczajów i życia codziennego zakonników rycerskich. Dla grup, które jeszcze nie były w Malborku, można rozszerzyć program o największy nizinny zamek gotycki w Europie. Piękna żywa lekcja historii działająca na wyobraźnię.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Torunia, spacer po mieście z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie Rynku Głównego z gotyckim ratuszem i pomnikiem Kopernika. Spacer bulwarem nadwiślańskim, podziwianie pozostałości murów miejskich ze słynną "krzywą wieżą". Zwiedzanie ruin zamku krzyżackiego. Wizyta na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Przejazd do Chełmna, zwiedzanie kościoła farnego, podziwianie panoramy miasta z wieży kościelnej, Zwiedzanie grodu średniowiecznego oraz parku miniatur zamków krzyżackich.

Przejazd do Grudziądza, spacer po mieście. 

 

Dzień II

Zwiedzanie zespołu katedralno-zamkowego w Kwidzynie. Wizyta na zamku w Gniewie, zwiedzanie budowli połączone z lekcją muzealną. Przejazd do Pelplina, podziwianie pięknej gotyckiej katedry. Powrót do szkoły w późnych godzinach popołudniowych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Konkatedra Trójcy Św. w Chełmży - jeden z najpotężniejszych kościołów gotyckich na ziemiach polskich;

  • Ruiny zamku krzyżackiego w Radzyniu Chełmińskim, będącego miejscem akcji filmu "Pan Samochodzik";

  • Zamki krzyżackie w Świeciu, Sztumie i Malborku.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 349 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

23 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Szlakiem zamków krzyżackich

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Szlakiem zamków krzyżackich

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!