Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Wizyta w Toruniu to możliwość obcowania z liczną ilością zabytków architektury gotyckiej. "Perłą w koronie" jest z pewnością gotycki ratusz będący ozdobą rynku głównego. Ilość i różnorodność atrakcji pozwala dopasować program do każdego przedziału wiekowego. Młodsze dzieci zainteresuje Żywe Muzeum Piernika czy krzywa wieża, ale z pewnością wszystkich rozbawi "Dom Legend".

 

 

    Program wycieczki:

 

 

Dzień I

 Spacer po starówce Torunia z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie Rynku wraz z gotyckim ratuszem, kamieniczkami, pomnikiem Kopernika i piernikową aleją gwiazd. Spacer wzdłuż murów miejskich nadwiślańską promenadą, podziwianie "krzywej wieży", Domu Kopernika oraz bram i baszt miejskich. Wizyta w ruinach zamku krzyżackiego. Podziwianie dwóch gotyckich kościołów: NMP i św. Janów. Seans w planetarium. Wizyta w "Domu Legend" oraz zajęcia w "Żywym Muzeum Piernika".

 

Dzień II

Warsztaty naukowe Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy". Przejazd do Grębocina, zwiedzanie Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa. Wizyta na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Muzeum Podróżników i Muzeum Etnograficzne;

  • Symulator bombardowania "Bunkier Wisła";

  • Muzeum Fortyfikacji Pancernej Twierdzy Toruń;

  • Manufaktura Cukierków oraz Muzeum Zabawek i Bajek;

  • Ośrodek Chopinowski w Szaflarnii;

  • Dworek Prezydenta i Muzeum Warzelnictwa w Ciechocinku.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 335 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

23 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Toruń i okolice

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Toruń i okolice

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!