Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Okolice Zielonej Góry obfitują w moc atrakcji turystycznych, które warte są poznania. Zachwycają piękne obiekty sakralne w Żaganiu i Gościkowie. Warto zobaczyć niezwykły zamek w Łagowie położony w wąskim przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami. Wielbicieli mocnych wrażeń z pewnością zainteresuje spacer w podziemnych bunkrach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, a wiedzę z nauk ścisłych utrwali wizyta w Centrum Nauki Kepplera i planetarium.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do Żagania i zwiedzanie pałacu książęcego oraz zespołu poaugustiańskiego z niezwykłą biblioteką. Przejazd do Zielkonej Góry, wizyta w Centrum Nauki Keplera, planetarium "Wenus" oraz w palmiarni na Winnym Wzgórzu. Po południu relaks w parku trampolin "Skokolocco".

 

Dzień II

Wizyta w Łagowie - zwiedzanie wieży zamkowej z piękną panoramą na jeziora łagowskie. Spacer po podziemnej trasie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, zwiedzanie bunkrów będących świadectwem niezwykłej sztuki militarnej II Wojny Światowej. Zwiedzanie pięknego barokowego pocysterskiego zespołu klasztornego w Gościkowie-Paradyżu. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Geościeżka "Kopalnia Babina" w Łęknicy,

  • Murżakowski Park Unesco,

  • Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze,

  • skansen w Ochli, 

  • ławeczka Cz. Niemena oraz pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie,

  • Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie,

  • Rejs statkiem po jeziorze Trześniowskim.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 369 zł/os

przy 50 uczestnikach

2 dni 

21 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

W okolice Winnego Grodu

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

W okolice winnego grodu

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!