Inne propozycje wycieczek dwudniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

   Wycieczka do najbardziej atrakcyjnych miejsc wycinka wybrzeża Morza Bałtyckiego. Możliwość zwiedzenia niezwykle interesującej katedry romańskiej w Kamieniu Pomorskim, jedynej w Polsce posiadającej wirydarz. Poznanie historii i legend słynnego kościoła w Trzęsaczu poprzez wizytę w bardzo atrakcyjnym Multimedialnym Muzeum "Na Klifie". Do wyboru dwa Parki Miniatur Latarni Morskich: w Dziwnowie i Niechorzu. Rejs statkiem oraz przejażdżka kolejką wąskotorową. Wejście na taras widokowy latarni morskiej.

 

 

    Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wizyta w Kamieniu Pomorskim. Zwiedzanie romańskiej katedry ze słynnym prospektem organowym oraz wirydarza katedralnego. Spacer po mieście, oglądanie pozostałości murów miejskich i wystawy średniowiecznych machin oblężniczych. Rejs statkiem pirackim w Dziwnowie. Pobyt w Muzeum Miniatur Latarni Morskich i Kolejek.

 

Dzień II

Zwiedzanie multimedialnego Muzeum "Na Klifie" w Trzęsaczu, spacer po plaży i oglądanie ruin kościoła zniszczonego przez fale morskie. Przejażdżka kolejką wąskotorową z Trzęsacza do Niechorza. Wejście na latarnię morską w Niechorzu, podziwianie panoramy wybrzeża Bałtyku i jeziora przybrzeżnego Liwia Łuża. Wizyta w Motylarni.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Bałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie,

  • "Park Wieloryba" w Rewalu, 

  • Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu,

  • Muzeum Miniatur latarni Morskich w Niechorzu.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od położenia szkoły i wyboru opcji programu

Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatcznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy

 

opiekę pilota

cena

Ilość dni

od 339 zł/os

przy 50 uczestnikach 

2 dni 

17 stycznia 2020

1 nocleg

wyżywienie HB

 

 Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Wybrzeże Bałtyku 
od Dziwnowa 
do Niechorza

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

   Bogactwo atrakcji turystycznych Kołobrzegu pozwala na dostosowanie programu pobytu do każdej grupy wiekowej i preferencji uczestników. Na młodsze dzieci czeka moc atrakcji w "Mieście Myszy", "Ukrytej Krainie" czy w Muzeum
   Z uwagi na bliskie położenia Gdańska i Malborka, bardzo często obydwie atrakcje odwiedza się podczas wspólnej wycieczki szkolnej. Nasza oferta wzbogacona została wizytą w osadzie wczesnośredniowiecznej "Grodzisko", gdzie można zwiedzić
   Jadąc do Kalisza nie wypada pominąć pięknego zamku w Gołuchowie otoczonego parkiem z bogatym drzewostanem. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce to miasto literatów: Asnyka, Konopnickiej i Dąbrowskiej. Warto
   Wycieczka do Kołobrzegu urozmaicona o pobyt w Parku Rozrywki "Sky Park" w Ustroniu Morskim. Z wysokości 19 pietra można podziwiać niezwykłą panoramę Bałtyku, a przy dobrej pogodzie nawet duński Bornholm.

Wybrzeże Bałtyku

od Dziwnowa

do Niechorza 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!