4 dni 

od 739 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

  Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych Zwiedzanie Laboratorium Frankensteina w Ząbkowicach Śląskich. Wizyta w pięknym pałacu M. Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Zwiedzanie kopalni złota oraz średniowiecznej osady górniczej w Złotym Stoku.

 

Dzień II

Wizyta w Jaskini Niedźwiedziej, podziwianie bardzo dobrze zachowanej szaty naciekowej. Wędrówka z przewodnikiem na masyw Śnieżnika.

 

Dzień III

Spacer do wodospadu "Wilczki" w Międzygórzu. Zwiedzanie pięknej zabudowy Bystrzycy Kłodzkiej. Wizyta w kaplicy czaszek w Czermnej. Spacer na Błędne Skały w Górach Stołowych.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Bazyliki w Wambierzycach, zwanych Polską Jerozolimą. Przejazd do Kłodzka, zwiedzanie twierdzy, podziemnej trasy turystycznej i muzeum miniatur. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

 • Twierdza w Srebrnej Górze;

 • kopalnia węgla w Nowej Rudzie;

 • sztolnie projektu "Riese" (Olbrzym);

 • Kopalnia Uranu w Kletnie;

 • infrastruktura uzdrowiskowa w Dusznikach Zdrój, Polanicy Zdrój i Lądku Zdrój;

 • podziemna trasa turystyczna w Bystrzycy Kłodzkiej;

 • Sanktuarium MB Śnieżnej na Iglicznej;

 • Leśny Park Przygód "Skalisko" w Złotym Stoku;

 • spływy pontonami w Bardzie Śląskim.

 

  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do rezygnacji z niektórych, gdyż nie sposób w cztery dni zobaczyć tak wiele. Wybierzmy więc to, co nam się najbardziej podoba.

 

 

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

10 lutego 2020

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

3 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje