Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Beskid Śląski

11 lutego 2020

Beskid Śląski

 

     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd również pochodzą wybitni Polacy jak Adam Małysz czy Jerzy Kukuczka. Multimedialne muzeum w żywieckim browarze w niezwykle ciekawy i przystępny sposób przybliża historię warzenia piwa oraz proces technologiczny.

 

 

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie zamku w Mosznej o bajkowej architekturze oraz wizyta w Fabryce Robotów. Przejazd do Cieszyna, zwiedzanie zabudowy wzgórza zamkowego z romańską rotundą, wieżą piastowską i pałacem Habsburgów. Spacer po rynku i Wenecji Cieszyńskiej. 

 

Dzień II

Zwiedzanie Wisły, wizyta w Muzeum Beskidzkim, spacer Bulwarem Księżycowym, Aleją Podań i Legend. Zwiedzanie pałacyku prezydenckiego i skoczni im. A. Małysza. Jaworzynka - spacer do Trójstyku trzech granic. Zwiedzanie galerii Sztuki Regionalnej „Chata na szańcach”, Muzeum Koronkarstwa oraz centrum pasterskiego „Bacówka” w Koniakowie. Wizyta w izbie pamięci najwybitniejszego polskiego himalaisty J. Kukuczki w Istebnej.

 

Dzień III

Wędrówka po Beskidzie Śląskim z przewodnikiem. Szlak od przełęczy „Biały Krzyż”, przez Malinowską Skałę na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Skrzyczne. Wypoczynek w Eko-Parku „W Dechę” w Bielsku Białej.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Muzeum Browarnictwa w Żywcu. Wizyta w pięknym zamku Hochbergów w Pszczynie, zwiedzanie niezwykle bogatego wystroju wnętrz. 

 

opcje dodatkowe:

  • Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Czantorię;

  • wędrówka na Baranią Górę do źródeł Wisły;

  • Chata Kawuloka w Istebnej;

  • Stacja Kosmiczna ISS w Spotni Wielkiej;

  • kolejka gondolowa na „Szyndzielnię”;

  • Żywiecki Park Etnograficzny w Ślemieniu;

  • Żywiec: rynek, pałac, zamek i park miniatur.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 839 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni