Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Beskid Niski

21 marca 2020

Beskid Niski 

 

   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych częściach naszego kraju. Pośród łagodnych szczytów w malowniczej scenerii podziwiać możemy piękne drewniane cerkwie i kościoły wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie można pominąć niezwykłego multimedialnego skansenu Przemysłu Naftowego, czy też Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Wśród atrakcji przyrodniczych wyróżnić należy przepiękny przełom Wisłoka w Mymoniu oraz "Skamieniałe Miasto" w Ciężkowicach. 

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie "Skamieniałego Miasta" i Wąwozu Czarownic w Ciężkowicach.

 

Dzień II

Zwiedzanie skansenu archeologicznego „Karpacka Troja” w Jaśle. Zwiedzanie ruin zamku w Odrzykoniu – pierwowzoru zamku z „Zemsty” A. Fredry. Wizyta w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Zwiedzanie Muzeum M. Konopnickiej w dworku w Żarnowcu.

 

Dzień III

Zwiedzanie multimedialnego Skansenu - Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce. Wizyta w Haczowie, zwiedzanie drewnianego kościoła wpisanego na listę Unesco. Spacer przełomem Wisłoka w Mymoniu.

 

 

Dzień IV

Zwiedzanie lochów w Bieczu oraz skansenu wsi karpackiej i średniowiecznego kasztelu w Szymbarku. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Kościół i klasztor Bernardynów w Dukli,

  • Pustelnia św. Jana z Dukli,

  • Muzeum Podkarpackie w Krośnie,

  • schron kolejowy w Strzyżowie.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 849 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni