Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Górny Śląsk i Opolszczyzna

14 lutego 2020

Górny Śląsk

i Opolszczyzna 

 

     Górny Śląsk prócz zabytków techniki, przemysłu i możliwości zwiedzania kopalń oferuje również piękne zamki gotyckie, czego przykładem jest zamek w Będzinie ze zrekonstruowanym drewnianym podgrodziem i podziemną trasą turystyczną. Wyjątkową urodą i bogactwem wnętrz zachwyca zamek Hochbergów w Pszczynie. Krasiejów przyciąga turystów jednym z najciekawszych parków dinozaurów. Jego lokalizacja w tym miejscu nie jest przypadkowa, gdyż właśnie w Krasiejowie odkryto szczątki tych prehistorycznych gadów. Perłą Opolszczyzny jest słynący z niezwykle fantazyjnej architektury zamek w Mosznej.

 

 

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie kopalni srebra oraz skansenu maszyn parowych w Tarnowskich Górach. Przejazd do Będzina, zwiedzanie zamku, drewnianego podgrodzia i podziemnej trasy turystycznej. Wizyta w Aquaparku „Nemo” w Dąbrowie Górniczej.

 

Dzień II

Wizyta w Katowicach, zwiedzanie Strefy Kultury, Muzeum Śląskiego oraz dzielnicy Nikiszowiec. Zwiedzanie stadioniu Śląskiego w Chorzowie, pobyt w górnośląskim Parku Etnograficznym oraz w centrum rozrywki „Legendia”.

 

Dzień III

Zwiedzanie Sztolni „Luiza” w Zabrzu. Wizyta w pałacu w Pszczynie oraz zagrodzie żubrów w Ośrodku Edukacji Ekologicznej. Zwiedzanie sanktuarium MB Pokornej w opactwie cysterskim w Rudach, spacer aleją dębów papieskich. Pobyt w Etno-Muzeum „Zaczarowana Chata”.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Parku Ewolucji i Parku Dinozaurów w Krasiejowie, przejazd "tunelem czasu", wizyta w prehistorycznym oceanarium. Zwiedzanie pięknego zamku w Mosznie. Odwiedziny w Muzeum Fabryka Robotów. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

 • Sztolnia "Czarnego Pstrąga" w Tarnowskich Górach;

 • Walcownia Cynku w Katowicach;

 • Kopalnia "Guido: i szyb "Maciej" w Zabrzu;

 • Muzeum w Willi Cargo, Palmiarnia i makieta 'Kolejkowo" w Gliwicach;

 • Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach;

 • Muzeum Chleba w Radzionkowie;

 • Dream Park w Ochabach;

 • Muzeum Ognia w Żorach;

 • Muzeum Browaru w Tychach.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 799 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni