Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Karkonosze dla aktywnych

10 lutego 2020

Karkonosze dla aktywnych 

 

   Karkonosze dla aktywnych, to wycieczka przeznaczona dla miłośników wędrówek górskich. Miejscowy przewodnik poprowadzi grupę zarówno na najwyższy szczyt Karkonoszy Śnieżkę, jak i na popularną Szrenicę. Nie zabraknie tak popularnych miejsc do zwiedzania jak wodospady "Kamieńczyk" i "Szklarka", Świątynia Wang czy schronisko górskie "Samotnia".  Koniecznie trzeba zobaczyć wystawę "Karkonoskie Tajemnice", będącą jednym z najciekawszych produktów turystycznych ostatnich lat. Ostatni dzień po trudach wędrówki górskiej proponujemy przeznaczyć na rozrywkę i relaks.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Kowar. Zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w byłej kopalni uranu oraz Muzeum Miniatur Budowli Dolnego Śląska. Przejazd do Karpacza, zwiedzanie Muzeum "Karkonoskie Tajemnice".

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy. Wizyta w jednym z najpiękniej położonych schronisk górskich - w schronisku "Samotnia". Zwiedzanie świątyni Wang oraz anomalii grawitacyjnej. Wieczorem relaks w kompleksie basenowym Hotelu "Gołębiewski".

 

Dzień III

Przejazd do Szklarskiej Poręby. Wędrówka z miejscowym przewodnikiem na Szrenicę. Przybliżenie walorów przyrodniczych i historii Karkonoskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie wodospadu "Kamieńczyk" oraz Osady Poszukiwaczy Skarbów.

 

Dzień IV

Pobyt w centrum Rekreacji "Kolorowa" lub w miasteczku westernowym "Western City". Zwiedzanie zamku piastowskiego w Bolkowie. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych

 

 

opcje dodatkowe:

  • Kowary: Dom Kata, Dom Tradycji i galeria sław kolarstwa;

  • Karpacz: Muzeum Konsol Gier Wideo, Muzeum Techniki i Klocków Lego, Skwer Zdobywców;

  • Huta Szkła "Julia" w Piechowicach;

  • Zamek Chojnik;

  • Szklarska Poręba: Karkonoskie Centrum Edukacji, Chata Walońska, Skała Chybotek, Skwer Radiowej Trójki, Muzeum Mineralogiczne, Dinopark, Park Linowy "Trollandia".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 749 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni