Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kraina wąwozów lessowych

07 marca 2020

Kraina wąwozów lessowych 

 

   Kraina wąwozów lessowych to największe w Europie skupisko wąwozów położone w zachodniej części województwa lubelskiego. Prócz atrakcji przyrodniczych do regionu przyciąga przepiękna małomiasteczkowa architektura Kazimierza Dolnego, uzdrowisko Nałęczów czy magnackie rezydencje w Puławach i Kozłówce. Warto zwiedzić stolicę regionu - zabytkowy Lublin z jego starówką i zamkiem królewskim. Ostatni dzień wycieczki to wizyta w Sandomierzu - mieście ojca Mateusza, które również  posiada piękne wąwozy lessowe.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Farmy Iluzji w Mościskach. Wizyta w miejscowości Gołąb, zwiedzanie pięknej bazyliki, domu loretańskiego oraz muzeum nietypowych rowerów.

 

Dzień II

Spacer po Kazimierzu Dolnym, zwiedzanie rynku, kościoła farnego, ruin zamku, baszty, Góry Trzech Krzyży oraz wąwozu lessowego „Korzeniowy Dół”. Możliwość rejsu statkiem po Wiśle. Spacer po parku zdrojowym w Nałęczowie. Zwiedzanie Muzeum S. Żeromskiego i B. Prusa. Zwiedzanie pałacu Czartoryskich w Puławach.

 

Dzień III

Zwiedzanie Lublina z przewodnikiem: stary rynek, brama Krakowska, trasa podziemna, zamek, kaplica zamkowa z bizantyjskimi freskami, piwnica Pod Fortuną” oraz Muzeum Cebularza. Zwiedzanie pałacu w Kozłówce.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem: rynek z ratuszem, brama Opatowska, wzgórze katedralne oraz muzeum Ojca Mateusza. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Park Labiryntów i Miniatur w Rąblowie,

  • Muzeum na Majdanku,

  • Muzeum Wsi Lubelskiej,

  • Muzeum Socrealizmu w Kozłówce,

  • Ruiny zamku w Janowcu,

  • Wąwóz Jadwigi w Sandomierzu.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 849 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni