Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kraków 
 i Wieliczka

27 lutego 2020

Kraków i Wieliczka 

 

   Mimo, iż Kraków od ponad 400 lat nie jest stolicą Polski, to nadal dzierży tytuł królewskiego stołecznego miasta. Tytuł jak najbardziej zasłużony, gdyż właśnie w Krakowie znajduje się największa nekropolia władców Polski, a Wawel przez kilkaset lat był siedzibą królewską. Królewskie są również kopalnie soli w Wieliczce i Bochni, które przyciągają turystów z całego świata. Zatem łączenie tych dwóch atrakcji - miasta Krakowa i kopalni soli - wynika nie tylko z bliskiego ich położenia względem siebie, ale również z królewskiego pochodzenia.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Krakowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: trakt królewski, brama Floriańska, Barbakan, Stary Rynek, kościół Mariacki, Sukiennice, podziemna trasa turystyczna.

 

Dzień II

Zwiedzanie z przewodnikiem wzgórza wawelskiego. Wizyta w katedrze, zwiedzanie komnat, skarbca oraz wystawy "Wawel zaginiony". Wizyta w kościele "Na Skałce", zwiedzanie krypty sławnych Polaków. Spacer po dzielnicy żydowskiej "Kazimierz", zwiedzanie Muzeum Galicja i starej synagogi. Zwiedzanie ekspozycji postaci historycznych w Polonia Wax Muzeum. Wieczorem wizyta w teatrze.

 

Dzień III

Spacer po Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata". Zwiedzanie Kopca Kościuszki. Po południu wypoczynek w Parku Wodnym - jednym z największych aquaparków w Polsce.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, spacer po tężni i rynku wielickim. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach;

  • Muzeum Armii Kajowej;

  • Ogród Doświadczeń Sensorycznych;

  • Platforma widokowa z balonu;

  • Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego "Collegium Maius";

  • Kopalnia Soli w Bochni;

  • Zamek w Nowym Wiśniczu.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 829 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni