4 dni 

od 759 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przyjazd do Krakowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: trakt królewski, brama Floriańska, Barbakan, Stary Rynek, kościół Mariacki, Sukiennice, podziemna trasa turystyczna. 

 

Dzień II

Zwiedzanie z przewodnikiem wzgórza wawelskiego. Wizyta w katedrze, zwiedzanie komnat, skarbca oraz wystawy "Wawel zaginiony". Wizyta w kościele "Na Skałce", zwiedzanie krypty sławnych Polaków. Spacer po dzielnicy żydowskiej "Kazimierz", zwiedzanie Muzeum Galicja i starej synagogi. Zwiedzanie ekspozycji postaci historycznych w Polonia Wax Muzeum. Wieczorem wizyta w teatrze. 

 

Dzień III

Spacer po Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata". Zwiedzanie Kopca Kościuszki. Po południu wypoczynek w Parku Wodnym - jednym z największych aquaparków w Polsce.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego. Spacer Doliną Prądnika, zwiedzanie Bramy Krakowskiej, Groty Łokietka, Kaplicy na Wodzie i osady młynarskiej "Boronówka". Wizyta na zamku w Pieskowej Skale, podziwianie "Maczugi Herkulesa". Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

 • Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach;

 • Muzeum Armii Kajowej;

 • Ogród Doświadczeń Sensorycznych;

 • Platforma widokowa z balonu;

 • Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego "Collegium Maius";

 • Jaskinia Wierzchowska;

 • Jaskinia Ciemna;

 • Pustynia Błędowska.

 

   Wycieczka łączy zwiedzanie największych atrakcji dawnej stolicy Polski z eksploracją najmniejszego parku narodowego. Spacer Doliną Prądnika w otoczeniu ostańców wapiennych zawsze pozostawia wrażenie na turystach, którzy pierwszy raz zwiedzają okolice Ojcowa. Warto również poznać pięknie położony zamek w Pieskowej Skale i położoną niedaleko słynną skałę "Maczugę Herkulesa"

 

 

Kraków

i Ojcowski Park Narodowy 

 

26 lutego 2020

Kraków 
i Ojcowski Park Narodowy

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

3 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje