Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Na Roztocze

21 marca 2020

Na Roztocze 

 

   Niezwykła kraina położona w południowo-wschodniej Polsce, charakteryzująca się urozmaiconą rzeźną terenu i bogactwem walorów przyrodniczych. Z atrakcji kulturowych na uwagę zasługuje renesansowe miasto Zamość oraz kościół na wodzie w Zwierzyńcu. Warto również zobaczyć charakterystyczne progi wodne na rzece Tanwi zwane szumami. W drodze powrotnej odwiedzimy Sandomierz -  miasto ojca Mateusza.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Farmy Iluzji w Mościskach. Wizyta w pałacu Zamoyskich w Kozłówce.

 

Dzień II

Zwiedzanie Zamościa: rynek z ratuszem, katedra, twierdza, synagoga - Muzeum Historii Żydów. Wizyta w Szczebrzeszynie: pomnik świerszcza, synagoga i cerkiew, wąwozy lessowe. Zwiedzanie kościoła na wodzie w Zwierzyńcu.

 

Dzień III

Wizyta w zagrodzie Guciów - skansenie budownictwa ludowego. Zwiedzanie Krasnobrodu: sanktuarium, muzeum wieńców dożynkowych, ptaszarnia, kaplica na wodzie, kaplica św. Rocha, wieża widokowa. Spacer do rezerwatu „Szumy na Tanwi” i rezerwatu „Czartowe Pole”. Wieża widokowa na kamieniołom w Józefowie.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Sandomierza: rynek z ratuszem, brama Opatowska, wzgórze katedralne, muzeum Ojca Mateusza. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych

 

 

opcje dodatkowe:

  • zwiedzanie Lublina;

  • Zamek w Baranowie Sandomierskim;

  • Zamek w Łańcucie;

  • Ruiny zamku "Krzyżtopór".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 869 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni