Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Pieniński Park Narodowy

29 lutego 2020

Pieniński Park Narodowy 

 

   Pieniny należą bez wątpienia do najpiękniejszych pasm górskich w polskich Karpatach. Malowniczy przełom Dunajca pokonywany tratwami flisackimi lub pontonami pozostawia niezwykłe wrażenia na uczestnikach. Obowiązkowym punktem wycieczek jest zamek w Niedzicy oraz zapora wodna, tworząca Zalew Czorsztyński. Koniecznie jeden dzień trzeba poświęcić na spacer szlakami turystycznymi z miejscowym przewodnikiem, który przybliży walory przyrodnicze tego niezwykłego zakątku Polski.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Szczawnicy. Spacer po mieście najdłuższą w Polsce promenadą. Wjazd kolejką linową na Palenicę.  

 

Dzień II

Zwiedzanie zamku w Niedzicy, zapory z obrazem 3D, Parku Miniatur Budowli Podhala i Spisza oraz Miniatur Śladami Objawień Matki Bożej. Spływ Dunajcem tratwami flisackimi lub pontonami. Spacer do wąwozu "Homole".

 

Dzień III

Spacer z przewodnikiem po Pieninach.

 

Dzień IV

Zwiedzanie osady Czorsztyn w Kluszkowicach - skansenu budowli zalanych miejscowości. Wizyta w drewnianym kościele w Dębnie wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych

 

opcje dodatkowe:

  • rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim;

  • zwiedzanie ruin zamku Czorsztyn;

  • wjazd wyciągiem na górę Wdżar;

  • zwiedzanie bacówki w Kluszkowicach.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

829 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni