Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Ponidzie

23 lutego 2020

Ponidzie 

 

   Ponidzie to kraina położona w województwie świętokrzyskim, w połowie drogi między Krakowem i Sandomierzem. Swoją świetność przeżywała głównie w średniowieczu, ale po dzień dzisiejszy możemy podziwiać zabytki historii, na czele z romańską kolegiatą w Wiślicy i  opactwem cysterskim w Jędrzejowie. Kolejka wąskotorowa "Ciuchcia Express Ponidzie" łączy Jędrzejów z Pińczowem, a w Pacanowie zlokalizowano Europejskie Centrum Bajki.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Nagłowic, zwiedzanie dworku Mikołaj Reja. Pobyt w Dinoparku „Sielsko na Wygodzie”.

 

Dzień II

Zwiedzanie opactwa cysterskiego i muzeum zegarów w Jędrzejowie. Przejazd kolejką wąskotorową do Pińczowa. Spacer po parku zdrojowym w Busku Zdroju, zwiedzanie alei gwiazd muzyki klasycznej i muzeum motoryzacji polskiej XX wieku.  Zwiedzanie pałacu i safari z bizonami w Kurozwękach. Pobyt w kamedulskiej pustelni „złotego lasu”, zwiedzanie muzeum „Czarnych Chmur”.

 

Dzień III

Pobyt w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Zwiedzanie kolegiaty i stanowiska archeologicznego w Wiślicy. Zwiedzanie pomnika „Dom cienia” w Chmielniku. Pobyt w Centrum Nauki „Da Vinci” w Chęcinach.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Jaskini "Raj" posiadającej najpiękniejszą szatę naciekową w Polsce. Pobyt w Parku Bolomin, korzystanie z atrakcji parku: kino sferyczne 3D, interaktywny piasek topograficzny, trenażer lotniczy symulator wirtualnej rzeczywistości, minigolf oraz park linowy. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • Szydłów: ruiny zamku, mury obronne i Muzeum Polsko-Żydowskie;

  • Mnichów: drewniany kościół z bogatym wystrojem w stylu rococo;

  • Gród Pędzików: wioska rycerska, pokazy strzeleckie, bicie monet, drewniani rycerze, wykłady historyczne, broń biała i strzelecka.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 829 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni