Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Skarby Podlasia

17 marca 2020

Skarby Podlasia 

 

   Na ziemi podlaskiej, w niedalekiej odległości od siebie zlokalizowane są aż trzy parki narodowe, co świadczy o niezwykłym bogactwie przyrodniczym tej krainy. Jest to również styk wielu kultur i religii: prawosławnej, chrześcijańskiej, judaistycznej oraz tatarskiej (islamskiej). Wycieczka umożliwia również poznanie wielu niezwykłych zabytków architektury wschodniej Polski, zarówno murowanych (pałac Branickich, zamek i synagoga w Tykocinie, monastyr w Supraślu), jak i drewnianych (Góra Grabarka, cerkiew w Puchłach, meczet w Kruszynianch, szlak "otwartych okiennic"). 

 

 

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd do szkoły w godzinach rannych. Przejazd do Drohiczyna, zwiedzanie katedry i Góry Zamkowej. Wizyta w prawosławnym sanktuarium na Górze Grabarce. Zwiedzanie Muzeum Miniatur Budowli Podlasia w Hajnówce

 

Dzień II

Zwiedzanie Białowieży: Muzeum Przyrodnicze, Pokazowa Zagroda Żubrów, spacer z przewodnikiem po ścisłym rezerwacie, Szlak Dębów Królewskich. Zwiedzanie cerkwi w Puchłach na "Szlaku Otwartych Okiennic".

 

Dzień III

Zwiedzanie Muzeum Medycyny i pałacu Branickich w Białymstoku. Zwiedzanie monastyru i muzeum ikon w Supraślu. Wizyta w Kruszynianach na szlaku tatarskim. Zwiedzanie meczetu i tatarskiej jutry. Wizyta w ogrodzie leśnym „Sylvarium” w Poczopku. 

 

Dzień IV

Wizyta w Tykocinie, zwiedzanie zamku, rynku z pięknym barokowym kościołem oraz starej synagogi. Zwiedzanie europejskiej wsi bocianiej w Pętowie. 

 

opcje dodatkowe:

 • Mielnik: zwiedzanie góry zamkowej z ruinami kościoła i kopalni kredy;

 • Nowoczesna cerkiew w Hajnówce;

 • Przejazd kolejką białowieską;

 • Przejazd drezynami w Białowieży;

 • zwiedzanie prawosławnej pustelni Skit w Ordynkach;

 • Muzeum Wsi Białostockiej i Park Dinozaurów w Białymstoku;

 • Muzeum wnętrz pałacowych w pałacu Branickich w Choroszczy;

 • Kiermusy: "Jantarowy kasztel", Muzeum Oręża Polskiego, zagroda żubrów;

 • ścieżki i wieże widokowe na bagna biebrzańskie;

 • kładka przyrodnicza Narwiańskiego Parku Narodowego.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 859 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni