Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Śladami 
Św. Jana Pawła II

01 marca 2020

Śladami

Św. Jana Pawła II

   Wycieczka prowadzi do miejsc związanych z pobytem i działalnością Karola Wojtyły jako biskupa i papieża. Miejscem urodzenia Świętego są Wadowice, gdzie zwiedzamy dom, w którym urodził się Jan Paweł II oraz kolegiatę, w której został ochrzczony. W Krakowie pełnił swoją posługę biskupią jako metropolita. Tam również miał niezapomniane spontaniczne spotkania z młodzieżą na ulicy Franciszkańskiej podczas papieskich pielgrzymek. Jako kapłan, biskup i papież pielgrzymował również na Jasną Górę, Górę św. Anny i do Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach raannych. Zwiedzanie sanktuarium na Jasnej Górze. Wizyta w Muzeum Miniatur Budowli Sakralnych, gdzie znajduje się największy pomnik Jana Pawła II.

 

Dzień II

Śladami Jana Pawła II w Krakowie: Spacer po Starym Mieście, wizyta przed "oknem papieskim" na ulicy Franciszkańskiej. Zwiedzanie katedry na Wawelu z Kryptą św. Leonarda (miejsce odprawienia pierwszej Mszy św.). Zwiedzanie sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i Sanktuarium Jana Pawła II.

 

Dzień III

Zwiedzanie Wadowic: dom urodzin papieża i kolegiaty, w której Karol Wojtyła został ochrzczony i przyjął I Komunię św. Spacer do sanktuarium Jana Pawła II na Groniu. Zwiedzanie ogrodu Jana Pawła II w Inwałdzie. Zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Obozu Koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Wizyta w sanktuarium na Górze św. Anny. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 829 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni