4 dni 

od 699 zł/os 

przy 45 uczestnikach 

Ilość dni

cena

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie ruin zamku piastowskiego w Bolkowie.  Wizyta w pięknym barokowym opactwie cysterskim w Krzeszowie. Przyjazd do Kowar, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w dawnej kopalni uranu oraz Muzeum Miniatur Budowli Dolnego Śląska.

 

Dzień II

Przejazd do Karpacza, zwiedzanie muzeum "Karkonoskie Tajemnice". Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Małą Kopę i spacer na Śnieżkę z przewodnikiem. Wizyta w Świątyni Wang.

 

Dzień III

Zwiedzanie pałacu w Wojanowie położonego w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Wizyta w Hucie Szkła Julia w Piechowicach. Spacer po Szklarskiej Porębie, zwiedzanie wodospadu „Szklarka", „Skweru Radiowej Trójki”, wizyta w osadzie poszukiwaczy skarbów. Zwiedzanie zapory w Pilchowicach oraz rycerskiej wieży mieszkalnej i jeziora Modrego z wiszącą kładką w Siedlęcinie.

 

Dzień IV

Zwiedzanie owianego tajemnicami zamku „Czocha”. Wizyta w Lubomierzu - miasteczku w którym kręcono film "Sami Swoi". Zwiedzanie Muzeum Kargula i Pawlaka. Wizyta w Zamku Legend Śląskich oraz podziwianie repliki Arki Noego.

 

opcje dodatkowe:

 • Sztolnia "Ardo" w Kamiennej Górze - tajne laboratorium Hitlera;

 • Dom Kata, młyn, Dom Tradycji i galeria sław kolarstwa w Kowarach;

 • kopalnia złota w Złotoryi;

 • Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie;

 • Sudecka Zagroda Edukacyjna w Dobkowie;

 • Western City i Centrum rekreacyjne "Kolorowa" w Karpaczu;

 • Wodospad "Kamieńczyk", Chata Walońska, "Trollandia" w Szklarskiej Porębie;

 • Zamek "Chojnik".

 

   Okolice Jeleniej Góry to nie tylko Karkonosze. Trasa tej wycieczki pozwala poznać inne, nie mniej ciekawe i atrakcyjne miejsca zachodniej części Sudetów. Położony na uboczu szlaków turystycznych Krzeszów zachwyca pięknem i bogactwem architektury sakralnej. Zapora wodna w Pilchowicach to ponad stuletnie arcydzieło techniki. Wielu niesamowitych wrażeń doznać można wędrując podziemnymi korytarzami dawnej kopalni uranu w Kowarach. Walorów Karpacza i Szklarskiej Poręby nie trzeba przybliżać doświadczonym turystom.

 

 

Sudety Zachodnie 

 

11 lutego 2020

Sudety Zachodnie

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

3 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje