Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Sudety Zachodnie

11 lutego 2020

Sudety Zachodnie 

 

   Okolice Jeleniej Góry to nie tylko Karkonosze. Trasa tej wycieczki pozwala poznać inne, nie mniej ciekawe i atrakcyjne miejsca zachodniej części Sudetów. Położony na uboczu szlaków turystycznych Krzeszów zachwyca pięknem i bogactwem architektury sakralnej. Zapora wodna w Pilchowicach to ponad stuletnie arcydzieło techniki. Wielu niesamowitych wrażeń doznać można wędrując podziemnymi korytarzami dawnej kopalni uranu w Kowarach. Walorów Karpacza i Szklarskiej Poręby nie trzeba przybliżać doświadczonym turystom.

 

 

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie ruin zamku piastowskiego w Bolkowie.  Wizyta w pięknym barokowym opactwie cysterskim w Krzeszowie. Przyjazd do Kowar, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w dawnej kopalni uranu oraz Muzeum Miniatur Budowli Dolnego Śląska.

 

Dzień II

Przejazd do Karpacza, zwiedzanie muzeum "Karkonoskie Tajemnice". Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Małą Kopę i spacer na Śnieżkę z przewodnikiem. Wizyta w Świątyni Wang.

 

Dzień III

Zwiedzanie pałacu w Wojanowie położonego w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Wizyta w Hucie Szkła Julia w Piechowicach. Spacer po Szklarskiej Porębie, zwiedzanie wodospadu „Szklarka", „Skweru Radiowej Trójki”, wizyta w osadzie poszukiwaczy skarbów. Zwiedzanie zapory w Pilchowicach oraz rycerskiej wieży mieszkalnej i jeziora Modrego z wiszącą kładką w Siedlęcinie.

 

Dzień IV

Zwiedzanie owianego tajemnicami zamku „Czocha”. Wizyta w Lubomierzu - miasteczku w którym kręcono film "Sami Swoi". Zwiedzanie Muzeum Kargula i Pawlaka. Wizyta w Zamku Legend Śląskich oraz podziwianie repliki Arki Noego.

 

opcje dodatkowe:

 • Sztolnia "Ardo" w Kamiennej Górze - tajne laboratorium Hitlera;

 • Dom Kata, młyn, Dom Tradycji i galeria sław kolarstwa w Kowarach;

 • kopalnia złota w Złotoryi;

 • Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie;

 • Sudecka Zagroda Edukacyjna w Dobkowie;

 • Western City i Centrum rekreacyjne "Kolorowa" w Karpaczu;

 • Wodospad "Kamieńczyk", Chata Walońska, "Trollandia" w Szklarskiej Porębie;

 • Zamek "Chojnik".

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 759 zł/os 

przy 50 uczestnikach 

4 dni