Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Tajemnicze Bieszczady

22 marca 2020

Tajemnicze Bieszczady 

 

   Bieszczady przyciągają turystów swoją dzikością i tajemniczością. Najlepiej poczuć klimat tych gór wędrując oznakowanymi szlakami. Nie można pominąć zapory solińskiej - największej tamy wodnej w Polsce. Widok z punktu widokowego w Polańczyku zostanie na długo w naszej pamięci. W Myczkowicach podziwiać można Muzeum Miniatur Budowli Sakralnych regionu. Kilka obiektów architektury drewnianej wpisanych zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

 

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie cerkwi w Komańczy

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem po szlakach Bieszczadzkich. Trasa wędrówki dostosowana do możliwości kondycyjnych grupy.

 

 

Dzień III

Zwiedzanie zapory wodnej na Solinie. Podziwianie panoramy zalewu i okolicznych szczytów z punktu widokowego w Polańczyku. Wizyta w Muzeum Miniatur Sakralnych i Ogrodzie Biblijnym w Myczkowicach. Zwiedzanie ruin zamku na Górze Sobień oraz ruin klasztoru Kamedułów w Zagórzu z wieżą widokową na Dolinę Osławy i Góry Słone.

 

 

Dzień IV

Zwiedzanie Muzeum Historycznego na zamku w Sanoku z najbogatszą kolekcją ikon i malarstwa Z. Beksińskiego. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • przejazd bieszczadzką ciuchcią,

  • przejażdżka drezynami rowerowymi,

  • zwiedzanie cerkwi Unesco w Turzańsku,

  • leśny zwierzyniec w Lisznej,

  • Muzeum Knieja w Nowosiółkach,

  • Zagroda żubrów w Mucznem.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 929 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni