4 dni 

od 879 zł/os

przy 45 uczestnikach

Ilość dni

cena

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

szczegóły programu

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki:

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie cerkwi w Komańczy

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem po szlakach Bieszczadzkich. Trasa wędrówki dostosowana do możliwości kondycyjnych grupy.

 

 

Dzień III

Zwiedzanie zapory wodnej na Solinie. Podziwianie panoramy zalewu i okolicznych szczytów z punktu widokowego w Polańczyku. Wizyta w Muzeum Miniatur Sakralnych i Ogrodzie Biblijnym w Myczkowicach. Zwiedzanie ruin zamku na Górze Sobień oraz ruin klasztoru Kamedułów w Zagórzu z wieżą widokową na Dolinę Osławy i Góry Słone.

 

 

Dzień IV

Zwiedzanie Muzeum Historycznego na zamku w Sanoku z najbogatszą kolekcją ikon i malarstwa Z. Beksińskiego. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • przejazd bieszczadzką ciuchcią,

  • przejażdżka drezynami rowerowymi,

  • zwiedzanie cerkwi Unesco w Turzańsku,

  • leśny zwierzyniec w Lisznej,

  • Muzeum Knieja w Nowosiółkach,

  • Zagroda żubrów w Mucznem.

 

   Bieszczady przyciągają turystów swoją dzikością i tajemniczością. Najlepiej poczuć klimat tych gór wędrując oznakowanymi szlakami. Nie można pominąć zapory solińskiej - największej tamy wodnej w Polsce. Widok z punktu widokowego w Polańczyku zostanie na długo w naszej pamięci. W Myczkowicach podziwiać można Muzeum Miniatur Budowli Sakralnych regionu. Kilka obiektów architektury drewnianej wpisanych zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

 

Tajemnicze Bieszczady 

 

22 marca 2020

Tajemnicze Bieszczady

logo Biuro Podróży Gaja
Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
517-920-843

Zapewniamy:

Transport wygodnym autokarem

wyżywienie HB

 

3 noclegi

opiekę pilota

zabawy, quizy, konkursy  

 

Ubezpieczenie NNW

Atrakcyjny i urozmaicony program

sympatycznych przewodników

 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

Ważne informacje