Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Tatrzańska Przygoda

29 lutego 2020

Tatrzańska Przygoda

 

   Cztery dni w Tatrach to za krótko, ażeby poznać te piękne góry, ale wystarczy, żeby zakochać się w nich i zapragnąć powrócić. Warto rozpocząć eksplorację Tatr od wizyty w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie znajduje się największa makieta Tatr, Sala Odkryć czy też kino 4D. Dwa dni wędrówki po górach z przewodnikiem pozwolą poznać najpiękniejsze zakątki. Trasy wędrówki dostosowujemy do możliwości kondycyjnych i preferencji uczniów. 

 

 

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Zakopanego, zwiedzanie Centrum Edukacji Ekologicznej. Spacer po Krupówkach, korzystanie z atrakcji "góralski ślizg". Wizyta w "Myszogrodzie" lub Papugarni. 

 

Dzień II

Wycieczka z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej. Zwiedzanie Jaskini Mroźnej, Wąwozu "Kraków". Wizyta na cmentarzu zasłużonych na "Pęksowym Brzysku". 

 

Dzień III

Wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch. Wędrówka górska z przewodnikiem. Po południu wypoczynek w Aquaparku Zakopane.

 

Dzień IV

Zwiedzanie skoczni narciarskiej "Wielka Krokiew", wjazd wyciągiem, możliwość zjazdu pontonami ze skoczni. Powrót do szkoły w późnych godzinach wieczornych.

 

 

opcje dodatkowe:

  • trasy wędrówki do wyboru: Dol. Chochołowska, Gubałówka, Morskie Oko, Nosal, Dolina Strążyska i sarnie Skałki;

  • Muzeum Tatrzańskie

  • kaplica Jaszczurówka;

  • Sanktuarium na Krzeptówkach;

  • "Dom do góry nogami";

  • Muzeum Oscypka;

  • Termy Chochołowskie.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 829 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni