4 dni
od 899 zł/os
przy 45 uczestnikach
Ilość dni
cena
Inne propozycje wycieczek czterodniowych
Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:
nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;
nagrody w konkursach szkolnych;
zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.
O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu
z Biurem Podróży "Gaja"
Masz pytanie?
chętnie odpowiemy
lub zadzwoń
+48 517-920-843
Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).
W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników. Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.
Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.
Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.
Program wycieczki:
Dzień I
Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Spacer z przewodnikiem po Tarnowie, zwiedzanie ratusza i pięknej renesansowej katedry.
Dzień II
Zwiedzanie Rzeszowa: rynek, podziemna trasa turystyczna, ratusz, letni pałac Lubomirskich, wille secesyjne, ogrody Bernardyńskie, skwer Cichociemnych, synagoga Staromiejska. Zwiedzanie zamku w Łańcucie. Wizyta w muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej. Zwiedzanie zagrody garncarskiej w Medynie Głogowskiej. Wizyta w klasztorze Bernardynów w Leżajsku.
Dzień III
Zwiedzanie Jarosławia: rynek, ratusz, kamienica Orsettich, kolegiata jezuicka, cerkiew. Pobyt na zamku w Krasiczynie. Spacer po Przemyślu, zwiedzenie rynku, katedry, fortów twierdzy Przemyśl, Muzeum Dzwonów i Fajek, arboretum w Bolestraszycach. Wizyta w Pruchniku, spacer po starówce z drewnianą zabudową oraz po ścieżce edukacyjnej „Wąwóz Lelos”.
Dzień IV
Zwiedzanie podziemnego schronu kolejowego w Strzyżowie. Wizyta w osadzie słowiańskiej w Stobiernej. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.
opcje dodatkowe:
Rzeszów: Muzeum Dobranocek, park linowy, zamek Lubomirskich – muzeum Prawa,
skansen w Kolbuszowej,
Park Historyczny w Bliźnie,
Przeworsk: mury obronne, kościół gotycki, kolej wąskotorowa, skansen „Pastewnik”, pałac Lubomirskich.
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej,
kalwaria Pacławska.
Podnóże Bieszczad oferuje niezwykłe atrakcje atrakcje turystyczne. Tutaj swoje siedziby miały znakomite rody magnackie Lubomirskich (Łańcut) i Krasickich (Krasiczyn). Niezwykły urok prowincjonalnych miasteczek poczujemy w Pruchniku i Jarosławiu, a Przemyśl to trzecia co do wielkości twierdza w Europie, która przetrzymała aż trzy oblężenia. Warto poznać Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej czy też niespotykany podziemny schron kolejowy w Strzyżowie.
Zapewniamy:
Transport wygodnym autokarem
wyżywienie HB
3 noclegi
opiekę pilota
zabawy, quizy, konkursy
Ubezpieczenie NNW
Atrakcyjny i urozmaicony program
sympatycznych przewodników
nieodpłatne świadczenia dla opiekunów
Ważne informacje