Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

U podnóża Bieszczad

21 marca 2020

U podnóża Bieszczad

 

   Podnóże Bieszczad oferuje niezwykłe atrakcje atrakcje turystyczne. Tutaj swoje siedziby miały znakomite rody magnackie Lubomirskich (Łańcut) i Krasickich (Krasiczyn). Niezwykły urok prowincjonalnych miasteczek poczujemy w Pruchniku i Jarosławiu, a Przemyśl to trzecia co do wielkości twierdza w Europie, która przetrzymała aż trzy oblężenia. Warto poznać Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej czy też niespotykany podziemny schron kolejowy w Strzyżowie.

 

 

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Spacer z przewodnikiem po Tarnowie, zwiedzanie ratusza i pięknej renesansowej katedry.

 

Dzień II

 Zwiedzanie Rzeszowa: rynek, podziemna trasa turystyczna, ratusz, letni pałac Lubomirskich, wille secesyjne, ogrody Bernardyńskie, skwer Cichociemnych, synagoga Staromiejska. Zwiedzanie zamku w Łańcucie. Wizyta w muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej. Zwiedzanie zagrody garncarskiej w Medynie Głogowskiej. Wizyta w klasztorze Bernardynów w Leżajsku. 

 

Dzień III

Zwiedzanie Jarosławia: rynek, ratusz, kamienica Orsettich, kolegiata jezuicka, cerkiew. Pobyt na zamku w Krasiczynie. Spacer po Przemyślu, zwiedzenie rynku, katedry, fortów twierdzy Przemyśl, Muzeum Dzwonów i Fajek, arboretum w Bolestraszycach. Wizyta w Pruchniku, spacer po starówce z drewnianą zabudową oraz po ścieżce edukacyjnej „Wąwóz Lelos”.

 

Dzień IV

Zwiedzanie podziemnego schronu kolejowego w Strzyżowie. Wizyta w osadzie słowiańskiej w Stobiernej. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Rzeszów: Muzeum Dobranocek, park linowy, zamek Lubomirskich – muzeum Prawa,

  • skansen w Kolbuszowej,

  • Park Historyczny w Bliźnie,

  • Przeworsk: mury obronne, kościół gotycki, kolej wąskotorowa, skansen „Pastewnik”, pałac Lubomirskich.

  • Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej,

  • kalwaria Pacławska.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 929 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni