Ważne informacje

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

3 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Wielkie Jeziora Mazurskie

23 lutego 2020

Wielkie Jeziora Mazurskie 

 

   Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to wciąż ostoja ciszy, spokoju i kontemplacji przyrody, mimo narastającego ruchu turystycznego. Z pewnością główną atrakcją wycieczki będzie kilkugodzinny rejs żeglarski, który przyniesie moc wrażeń i skok adrenaliny przy mocniejszych podmuchach wiatru. Niezapomnianych przeżyć doznamy również w osadzie Galindów - pradawnych mieszkańców tych ziem. Warto również poznać "Wilczy Szaniec" - kwaterę Hitlera i miejsce najsłynniejszego zamachu na jego życie w lipcu 1944r.

 

 

 Program wycieczki: 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie barokowego sanktuarium w Świętej Lipce. Wizyta w kwaterze Hitlera "Wilczy Szaniec" w Gierłoży. Pobyt w Mazurskim Parku Rozrywki "Mazurolandia".

 

Dzień II

Zwiedzanie kwatery Naczelnego Dowództwa Sił Lądowych w Mamerkach - największego w Europie kompleksu niezniszczonych bunkrów. Wizyta w Twierdzy "Boyen" w Giżycku oraz w wiosce żeglarskiej w Mikołajkach. Wypoczynek w kompleksie basenowym "Tropikana".

 

Dzień III

Pobyt w grodzisku "Galindia". Zwiedzanie Parku Dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Rejs żeglarski po Jeziorze Nidzkim - najpiękniejszym jeziorze mazurskim, zwiedzanie leśniczówki "Pranie" K. I. Gałczyńskiego. 

 

Dzień IV

Zwiedzanie ogrodów pokazowych i "motylarnii" w Mrągowie. Wizyta w planetarium w Olsztynie. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych. 

 

opcje dodatkowe:

  • zamek w Reszlu;

  • Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie;

  • zamek w Rynie;

  • stacja badawcza PAN w Popielnie;

  • Muzeum Indian w Spytkowie;

  • ferma jeleni w Kosewie Górnym.

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń orz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja, a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

Inne propozycje wycieczek czterodniowych

10 lutego 2020
  Architektura militarna, trasy podziemne, przepiękne uzdrowiska, jaskinie i kopalnie, pałace i świątynie, a wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów wschodniej części Sudetów. Przebogaty wybór atrakcji Kotliny Kłodzkiej zmusza nas do
21 marca 2020
   Beskid Niski to pasmo górskie Karpat położone w województwie podkarpackim pomiędzy Beskidem Sądeckim, a Bieszczadami. Co prawda popularnością nie dorównuje sąsiednim regionom, lecz nie brak tu atrakcji niespotykanych w innych
29 lutego 2020
   Wizyta w Beskidzie Sądeckim to okazja poznania pięknego uzdrowiska Krynicy wraz jego licznymi atrakcjami. Jedną z najnowszych jest ścieżka w koronach drzew, dająca niezwykłe doznania. Moc adrenaliny zapewni spływ pontonami
11 lutego 2020
     Rozbudowana sieć szlaków turystycznych w połączeniu z dobrą infrastrukturą, nieocenionymi walorami przyrodniczymi i zapierającymi dech widokami przyciągają turystów do Beskidu Śląskiego. To stąd bierze początek największa rzeka w Polsce, stąd

cena

Ilość dni

od 779 zł/os

przy 50 uczestnikach

4 dni