Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie cerkwi w Komańczy

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem po szlakach bieszczadzkich. Trasa wędrówki dostosowana do możliwości kondycyjnych grupy. Proponowana Połonina Wetlińska lub Połonina Caryńska.

 

Dzień III

Zwiedzanie zapory wodnej na Solinie. Podziwianie panoramy zalewu i okolicznych szczytów z punktu widokowego w Polańczyku. Przejażdżka kolejką gondolową nad tamą.  Wizyta w Muzeum Miniatur Sakralnych i Ogrodzie Biblijnym w Myczkowicach. Zwiedzanie ruin zamku na Górze Sobień oraz ruin klasztoru Kamedułów w Zagórzu z wieżą widokową na Dolinę Osławy i Góry Słone.

 

Dzień IV

Wędrówka z przewodnikiem po szlakach bieszczadzkich. Trasa wędrówki dostosowana do możliwości kondycyjnych grupy. Proponowana Wielka Rawka lub Tarnica.

 

Dzień V

Zwiedzanie Muzeum Historycznego na zamku w Sanoku z najbogatszą kolekcją ikon i malarstwa Z. Beksińskiego. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną;

  • Park Rozrywki Tajemnicza Solina;

  • zagroda żubrów w Muczne;

  • muzeum "Knieja" w Nowosiółkach;

  • cerkwie UNESCO w Smolniku i Turzańsku;

  • muzeum Żydów w synagodze w Lesku.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Bieszczady

25 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1089 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Bieszczady 

 

   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich zachwycić się pięknymi widokami oraz poznać walory przyrodnicze Bieszczad. Drewniane cerkwie i kościółki (w większości wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), oraz ruiny zamków i klasztorów pozostają śladem kultury materialnej i duchowej dawnych mieszkańców Bieszczad.

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).