Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

 Zwiedzanie Kazimierza Dolnego z miejscowym przewodnikiem. Podziwianie rynku, kamienic Przybyłów i kościoła farnego. Zwiedzanie ruin zamku oraz gotyckiej baszty. Spacer wąwozem lessowym

 

Dzień II

Zwiedzanie Lublina z miejscowym przewodnikiem. Spacer po starym rynku, przejście turystycznej trasy podziemnej. Zwiedzanie Zamku Królewskiego wraz z kaplicą Św. Trójcy. Wizyta w regionalnym Muzeum Cebularza. Zwiedzanie pałacu Zamoyskich w Kozłówce.

 

Dzień III

Zwiedznie Zamościa z miejscowym przewodnikiem - spacer po starówce wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwianie niezwykłej architektury renesansowej ratusza i kamieniczek przy rynku. Zwiedzanie Muzeum Historii Żydów w dawnej synagodze. Wizyta w Zwierzyńcu - zwiedzanie kościoła na wodzie.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Sandomierza z miejscowym przewodnikiem. Spacer po rynku, zwiedzanie Bramy Opatowskiej, katedry i zamku. Wizyta w Muzeum Ojca Mateusza oraz zbrojowni rycerskiej. Spacer wąwozem Królowej Jadwigi. 

 

Dzień V

Zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim zwanego "małym Wawelem". Spacer po ruinach zamku "Krzyżtopór" w Ujeździe. 

 

opcje dodatkowe:

  • Pałac i park w Puławach;
  • rejs statkiem po Wiśle;
  • Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Majdanku;
  • Muzeum Wsi Lubelskiej;
  • Podziemna trasa turystyczna w Sandomierzu.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kazimierz Dln - Lublin - Zamość - Sandomierz

02 czerwca 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1049 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Kazimierz Dln. - Lublin - Zamość - Sandomierz 

 

   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa starówka Zamościa wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Położony na siedmiu wzgórzach Sandomierz słynie nie tylko z postaci filmowego Ojca Mateusza, ale również z niezwykle bogatej architektury rynku i wzgórza katedralnego.Dożą wartość przyrodniczą przedstawia lessowy wąwóz Królowej Jadwigi.

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).