Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

 Przyjazd do Krakowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: trakt królewski, brama Floriańska, Barbakan, Stary Rynek, kościół Mariacki, Sukiennice, podziemna trasa turystyczna.

 

Dzień II

Zwiedzanie z przewodnikiem wzgórza wawelskiego. Wizyta w katedrze, zwiedzanie komnat, skarbca oraz wystawy "Wawel zaginiony". Wizyta w kościele "Na Skałce", zwiedzanie krypty sławnych Polaków. Spacer po dzielnicy żydowskiej "Kazimierz", zwiedzanie Muzeum Galicja i starej synagogi. Zwiedzanie ekspozycji postaci historycznych w Polonia Wax Muzeum. Wieczorem wizyta w teatrze.

 

Dzień III

Spacer Dolina Będkowską, podziwianie ciekawych form skalnych. Wizyta w Jaskini Wierzchowskiej Górnej - najdłuższej w Polsce jaskini udostępnionej do zwiedzania. Poznanie atrakcji Ojcowskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie gotyckiego Opactwa Benedyktyńskiego w Tyńcu.

 

Dzień IV

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, spacer po tężni i rynku wielickim. Wizyta w zamku w Nowym Wiśniczu. Spacer podziemną trasą nietoperza. Po południu wypoczynek w Parku Wodnym - jednym z największych aquaparków w Polsce.

 

Dzień V

Zwiedzanie bazyliki w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz wizyta w Wadowicach - mieście w którym urodził się papież św. Jan Paweł II. Zwiedzanie muzeum - Dom Papieża oraz kościoła, w którym został ochrzczony Karol Wojtyła. 

 

opcje dodatkowe:

  • Sanktuarium w Łagiewnikach, Sanktuarium św. Jana Pawła II;
  • Obóz Koncentracyjny w Oświęcimiu;
  • Kopalnia Soli w Bochni;
  • Park Miniatur w Inwałdzie;
  • "Energylandia" w Zatorze.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kraków i okolice

15 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1039 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Kraków i okolice

    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność międzynarodową i umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Okolice Krakowa to również niezwykle urokliwe krajobrazy skał i dolinek, na czele z Doliną Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym.  

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).