Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

 

Dzień I

Wyjazd ze szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej kopalni uranu w Kowarach. wizyta w Domu Kata oraz Muzeum Miniatur Budowli Dolnego Śląska. Spacer aleją sław kolarstwa.

 

Dzień II

Wędrówka z przewodnikiem na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy. Zwiedzanie świątyni Wang oraz anomalii grawitacyjnej. Wieczorem relaks w kompleksie basenowym hotelu "Gołębiewski".

 

Dzień III

Zwiedzanie muzeum "Karkonoskie Tajemnice" w Karpaczu. Przejazd Doliną Zamków i Ogrodów, zwiedzanie pałaców w Łomnicy i Wojanowie. Wejście na górę "Chojnik", zwiedzanie ruin zamku.

 

Dzień IV

Sky Walk - spacer ścieżką w chmurach w Świeradowie. Zwiedzanie wodospadów "Szklarka" i "Kamieńczyk" w Szklarskiej Porębie. Pobyt w osadzie poszukiwaczy skarbów. Zwiedzanie Chaty Walońskiej i skały "Chybotek".

 

Dzień V

Zwiedzanie Lubomierza - miasteczka, w którym kręcono film "Sami Swoi". Zwiedzanie Muzeum "Kargula i Pawlaka", a w pobliskiej Pławnej zwiedzanie Zamku Legend Śląskich i repliki Arki Noego. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

  • Huta Szkła "Julia" w Piechowicach;
  • Wędrówka z przewodnikiem na Szrenicę i do "Śnieżnych Kotłów";
  • zamek "Czocha";
  • tama w Pilchowicach;
  • Rodzinny Park Rozrywki "Espalanda"
  • opactwo cysterskie w Krzeszowie;
  • sztolnia w Kamiennej Górze.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Karkonosze 
i Kotlina Jeleniogórska

14 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 939 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Karkonosze

i Kotlina Jeleniogórska 

 

   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie walorów Karkonoskiego Parku Narodowego. Wiele wrażeń przyniesie wizyta w podziemnych sztolniach w Kowarach, czy też zwiedzanie multimedialnego Muzeum "Karkonoskie Tajemnice". Odnowione siedziby arystokratyczne w "Dolinie Pałaców i Ogrodów" pięknie harmonizują  z otaczającym górskim krajobrazem. A po trudach dnia wycieczkowego będzie można zrelaksować się w kompleksach basenowych oraz Parku Rozrywki "Espalanda"

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).