Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Przejazd do Białegostoku, zwiedzanie pałacu Branickich, Muzeum Medycyny i Farmacji, spacer po rynku. Wizyta w cerkwi św.Mikołaja.   

 

Dzień II

Wizyta w Tykocinie - zwiedzanie Wielkiej Synagogi (drugiej co do wielkości i jednej z najstarszych w Polsce), zrekonstruowanego zamku, barokowego kościoła oraz spacer po urokliwym rynku. Przejazd do dworu Pentowo, zwiedzanie Europejskiej Wsi Bocianiej. Wizyta w Kiermusach - zwiedzanie Jantarowego Kasztelu z Muzeum Oręża Polskiego im. J. Hoffmana oraz wystawy średniowiecznych narzędzi tortur i egzekucji. Podziwianie bagien doliny Biebrzy z jednej z licznych wież obserwacyjnych Biebrzańskiego Parku Narodowego. Spacer drewnianą kładką edukacyjną Waniewo - Śliwino w Narwiańskim Parku Narodowym. 

 

Dzień III

Zwiedzanie prawosławnego monastyru oraz cerkwii w Supraśli. Wizyta w nowoczesnym multimedialnym Muzeum Ikon. Spacer po parku leśnym"Silvarium" w Poczopku. Zwiedzanie drewnianego meczetu tatarskiego w Kruszynianach. Przejazd przez Królowy Most - miejsce akcji filmu "U Pana Boga za piecem"

 

Dzień IV

Zwiedzanie drewnianej cerkwi w Puchłach, leżącej na niezwykłej "krainie otwartych okiennic". Wizyta w Parku Miniatur Budowli Podlasia w Hajnówce. Spacer z przewodnikiem po rezerwacie ścisłym Białowieskiego Parku Narodowego. Poznanie "Szlaku Dębów Królewskich".

 

Dzień V

Wizyta na Świętej Górze Grabarce - najbardziej znanym miejscu kultu prawosławia w Polsce. Zwiedzanie katedry w Drohiczynie. Podziwianie pięknej panoramy Doliny Bugu z Góry Zamkowej. 

 

opcje dodatkowe:

  • pałac Branickich w Choroszczy;

  • meczet tatarski i mizar w Bohonikach;

  • skansen wsi podlaskiej w Białymstoku;

  • Muzeum Przyrodnicze i zagroda żubrów w Białowieży;

  • "Flisak Park" w Tykocinie

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Kultura 
i przyroda Podlasia

08 czerwca 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1089 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Kultura i przyroda Podlasia 

 

   Na ziemi podlaskiej, w niedalekiej odległości od siebie zlokalizowane są aż trzy parki narodowe, co świadczy o niezwykłym bogactwie przyrodniczym tej krainy. Jest to również styk wielu kultur i religii: prawosławnej, chrześcijańskiej, judaistycznej oraz tatarskiej (islamskiej). Wycieczka umożliwia również poznanie wielu niezwykłych zabytków architektury wschodniej Polski, zarówno murowanych (pałac Branickich, zamek i synagoga w Tykocinie, monastyr w Supraślu), jak i drewnianych (Góra Grabarka, cerkiew w Puchłach, meczet w Kruszynianch, szlak "otwartych okiennic"). 

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).